Pierwszy rok osobisty

1 rok osobisty – co warto o nim wiedzieć?

W pierwszym roku osobistym otwierają się przed Tobą nowe możliwości, opcje i drogi. 1 rok osobisty przynosi przede wszystkim nowy etap / cykl. Masz szansę na znalezienie wyjścia z trudnych sytuacji czy rozwiązań dla wcześniejszych problemów.

To dobry rok dla osób, które pragną coś zmienić w swoim życiu. Może to być dla Ciebie czas dość aktywny, pełen zmian. Mogą pojawić się nowe przedsięwzięcia, projekty, ale również możesz poznawać nowych ludzi. To dobry czas na rozpoczynanie nowych działań. Pierwszy rok osobisty przynosi ze sobą również szansę na rozwój.

W tym roku możesz stanąć przed koniecznością dokonywania istotnych wyborów i podejmowania ważnych decyzji – to z kolei będzie rzutowało na przebieg całego 9-letniego cyklu. To również czas budowania solidnych fundamentów na przyszłość. Zdecydowanie warto wykorzystać sprzyjającą energię i okoliczności.

1 rok osobisty daje możliwość ruszenia do przodu z realizacją planów czy zamierzeń, których wcześniej nie udało się dokonać. Warto wziąć się do pracy – dzięki temu masz szansę osiągnąć wszystko, co sobie założysz.

W pierwszym roku osobistym warto poszerzać swoje horyzonty i postawić na rozwój. Energia tego roku może nastrajać Cię entuzjastycznie – wykorzystaj ten czas, im bardziej aktywnie – tym lepiej.

Jest to fundamentalny rok w całym cyklu – to, co stworzysz w tym roku – będzie towarzyszyć Ci przez kolejne lata, aż do zakończenia 9-letniego cyklu.