5 Buław – karta dnia

5 Buław – karta dnia

5 Buław wskazuje na gotowość do walki, pełne zaangażowanie się w realizację celów i zamierzeń, obronę swoich poglądów, chęć podjęcia ryzyka / sprawdzenia się, zdecydowanie, rywalizację, walkę, ale również konflikty (również wewnętrzne).

Dziś możliwe są zacięte dyskusje, potyczki słowne, nieporozumienia czy zmierzenie się z własnymi ograniczeniami. Uważaj, gdyż dzisiaj możesz łatwo wdać się w sprzeczkę czy kłótnię, a ich konsekwencje mogłyby długo się ciągnąć i być nieprzyjemne.

W tym dniu możliwa jest konkurencja oraz rywalizacja w miejscu pracy. Możesz dziś podjąć intensywne, aktywne działania w obszarze zawodowym, być śmiały w działaniach, lecz postępować zbyt pośpiesznie.

Przy karcie 5 Buław mogą pojawić się nowe pomysły czy możliwości. Być może będziesz musiał dziś bronić swojego zdania, przekonać czy racji.

Nie odkładaj spraw na później, możliwe, że zajdzie konieczność przeprowadzenia rozmowy, która była odkładana. Być może będziesz musiał się skonfrontować z osobą do tej pory unikaną.