Szósty rok osobisty

6 rok osobisty – co warto o nim wiedzieć?

W szóstym roku osobistym możesz poczuć potrzebę spokojnego życia rodzinnego. Większą uwagę możesz zwracać na potrzeby swoich bliskich oraz zadbać o ich szczęście. To dobry czas na odnowienie starych kontaktów, być może spotkania z dawnymi przyjaciółmi. Szósty rok osobisty to przede wszystkim harmonia, balans i spokój. Możesz również uwolnić się od tego, co zaburza Twój spokój.

6 rok osobisty może przynieść niespodziewane, losowe zmiany. Nie jest to natomiast dobry czas na podróże czy zmianę miejsca zamieszkania. Z drugiej strony to dobry czas na poprawę sytuacji materialnej oraz inwestycje.
Szósty rok osobisty może obfitować w sprawianie sobie przyjemności – pozwól sobie na to, na co nie mogłeś pozwolić sobie w roku poprzednim. Dbaj także o własne potrzeby i bądź dla siebie po prostu dobry.

Energia tego roku może nauczyć Cię cierpliwości, ale także wielkoduszności. Postaraj się, aby Twoi bliscy się czuli się przez Ciebie zaniedbani. Warto spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi. W tym roku możesz wzmocnić relacje z przyjaciółmi i znajomymi.
Przy wibracji 6 warto wspierać swojego partnera oraz pomagać mu w realizacji jego planów. Pomoże to również umocnić Wasz związek. Warto również zachowywać równowagę w kontaktach z innymi ludźmi.

Ty z kolei wykaż się w tym roku twórczością, pokazuj swoją wiedzę od strony praktycznej. Nie bój się też ewentualnego wyśmiania czy niezrozumienia.

W 6 roku osobistym możesz powracać do wspomnień. Nostalgia może Ci towarzyszyć dość często w tym roku. Warto wspominać tylko to, co dobre.