Siódmy rok osobisty

7 rok osobisty – co warto o nim wiedzieć?

7 rok osobisty

W siódmym roku osobistym może pojawić się u Ciebie czas przemyśleń dotyczących Twojej przyszłości lub zdolności zdobywania nowej wiedzy. Być może nastąpią zmiany w Twoim podejściu do życia czy światopoglądzie. To dobry czas na rozwój duchowy oraz intelektualny. Możesz zgłębić się w swoje wnętrze, być może częściej będziesz słuchać swojej intuicji. Może zainteresujesz się rozwojem duchowym, ezoteryką czy parapsychologią. Być może postawisz na naukę – rozpoczniesz jakieś kursy, studia, szkolenia czy po prostu odkryjesz nowe hobby i zainteresowania.

W 7 roku osobistym możesz odczuwać potrzebę przebywania w samotności, co z kolei może negatywnie wpłynąć na związek (jeśli w nim jesteś). Ogólnie relacje z partnerem mogą nie być łatwe, mogą pojawić się jakieś niespodzianki.

W siódmym roku osobistym warto być ostrożnym – istnieje ryzyko zastania oszukanym czy okradzionym. W tym okresie czasu uaktywniają się zazdrośnicy czy wrogowie w naszym otoczeniu.

Warto w tym roku chronić swojej reputacji, a z konkurencją walczyć wszelkimi dostępnymi sposobami – może to pomóc w rozwoju kariery.