Dziewiąty rok osobisty

9 rok osobisty – co warto o nim wiedzieć?

W dziewiątym roku osobistym następuje zakańczanie wszystkich spraw, przedsięwzięć ale również żegnanie się z tym, co już nam nie służy. To dobry czas na uwolnienie się o przeszłości oraz wyciągnięcie wniosków z całego cyklu 9-letniego. To czas na ocenę swojej działalności, czas podsumowywania, bilansów.

9 rok osobisty jest idealny na rozwój osobisty. Być może będziesz pozastawiać nieco w samotności oraz będziesz musiał sam rozwiązywać swoje problemy. Warto zakańczać wszelkie sprawy oraz spróbować rozwiązać trudności i problemy przed rozpoczęciem nowego cyklu w kolejnym roku numerologicznym.

W dziewiątym roku osobistym warto przygotowywać się na zmiany, które mogą pojawić się dość niespodziewanie. Być może spojrzysz nieco inaczej na pewne kwestie czy sprawy. Dziewiątka przynosi wolność i transformację – właśnie teraz masz szansę na przemianę.

W 9 roku osobistym możesz mieć problem z nawiązywaniem kontaktów, współpracą z innymi czy poprawianiem stosunków międzyludzkich. Z drugiej strony jest to czas dojrzewania, uczenia się na błędach oraz brania na siebie odpowiedzialności. Warto postępować zgodnie z prawem, nie kłamać czy nie ulegać prowokacjom – w tym roku mógłbyś za to podwójnie zapłacić.

9 rok osobisty to przede wszystkim czas przemyśleń, a nie działania.