Dziękuję za Wasze zaufanie i szczerość. Każde słowo, którym się dzielicie, oświetla ścieżkę innym, inspiruje i pozwala lepiej zrozumieć, jak Tarot dotyka ludzkich serc.
Z ciepłem i wdzięcznością,
Zora
Wasze odczucia i doświadczenia z Tarotem
Dziękuję bardzo.Interpretacja trafia w samo serce i jest bardzo dobra.Potwierdza faktyczny stan.P.Zora jest bardzo ciepła, serdeczna i motywuje do działania.Wiecej tak życzliwych ludzi.Polecam z całego serca
Bardzo głębokie odczucie mam …
Polecam serdecznie pierwszą osobą która nie pisze tego co chcemy usłyszeć pokazuje drogę ♥️
Bardzo polecam. Jasny przekaz pełen konkretów ale i empatii. Dziękuję
Bardzo zaangażowana osoba niosąca pomoc w trudnych sprawach. Polecam z całego serca.
Bardzo spersonalizowane odpowiedzi, które rozjaśniają duzo w glowie. Czas oczekiwania krótszy niż w opisie. Polecam.
Zamówiłam roczny rozkład bez podawania żadnych szczegółów z mojej strony. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuję.
To moje pierwsze doświadczenia z kartami Tarota, jestem bardzo zadowolona z rozkładu. Nie dlatego, że obiecują „złote góry” w trudnej sytuacji ale pokazują drogę, która przede mną. Wszystko podane w zrozumiały sposób.Dziękuję
WITAM. Spontanicznie podałam imie i datę urodzenia, oraz słów kilka o tym co mnie Trapi. Ciepla odpowiedź, taka Inna -Czuje to z Daleka jestm Numetologiczna taka Mistrzowska CYFRA, więc Intuicja i czucie moje jest INNE. Bardzo polecam, Sama tez w dalszym czasie bede Prosić o Pomoc PANIA ZARE. Z Wdziecznoscia -Wiola .💛🩵
Dziękuję za pomoc i wskazanie drogi. Pani Zora to bardzo szczera i ciepła osoba❤️❤️
Bardzo ciepła i empatyczna osoba.
Rozkłady są niesamowicie trafne i pojawiły mi spojrzeć na moją sytuację w trochę inny sposób. Gorąco polecam ❤️
Po przeczytaniu co już przeszłam to płakałam. Tak było to w punkt sprecyzowane. Mam nadzieję że dalej będzie tak samo. Pozdrawiam serdecznie.
Można odczuć, że to wyjątkowa osoba..widzi prawdę i potrafi powiedzieć to czego sami o sobie nie wiemy..najważniejsze ..to potrafi dać nadzieję, kiedy już jej sami nie widzimy …❤️
Polecam z całego serca
Bardzo sympatyczna osoba
Zora posiada niezwykłą intuicję i trafnie odczytuje sytuację, jej przekaz jest pełen empatii i bardzo wspierający. Daje cenne wskazówki, prowadzi niczym za rękę – uczy jak przetrwać trudniejsze momenty i spojrzeć na nie z szerszej perspektywy. Dziękuję i polecam z całego ❤
Z dużą wrażliwością i delikatnością przekazuje informacje. Polecam. To dobre wipracje.
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak naprawdę nawet nie wiem co napisać, bo żadne słowa tego nie oddzadzą. Pierwszy raz od wielu tygodni mam spokój w sobie. Karty znów pomogły znaleźć drogę. Z tą różnicą, że już zostanę tu na dłużej. Dziękuję bardzo
Super rozkład bardzo przejrzyście podane informacje
Bardzo polecam
Szczerze polecam 🥰
Twoje interpretacje są naprawdę wnikliwe – widać, że masz wyjątkową intuicję!
Serdecznie polecam 🙃
Gorąco polecam. Przedstawiona została cała prawda o mnie i to jak się czuję w danym momencie . Dostałam cenną wskazówkę .
Zapraszam do podzielenia się własnym doświadczeniem
Twoja szczerość i otwartość są nieocenione.
Przesyłając opinię, wyrażasz zgodę na jej publikację i akceptujesz Regulamin oraz Politykę Prywatności.