Tarot Baran Styczeń 2022

Tarot Baran Styczeń 2022

Energia z jaką wchodzisz w ten miesiąc 7 Kielichów

W tym miesiącu możesz stanąć przed dokonaniem wyboru spośród wielu możliwości, z których każda może wydać się dla Ciebie atrakcyjna. Możliwe, że przez to właśnie będziesz miał problem z podjęciem decyzji. Być może nie potrafisz zdecydować się na jedną z opcji, możesz odczuwać wahanie, wywołane zamieszaniem ze zbyt wieloma opcjami. Możliwe, że zajdzie konieczność zastanowienia się nad tym, co dalej oraz ustalenia sobie priorytetów.

7 Kielichów to również karta bujania w obłokach, wędrowania w świecie marzeń, fantazji. Być może będziesz fantazjował o tym, co by było gdyby.

Przy karcie 7 Pucharów to także możliwe opieranie się o intuicję czy sny. Ten miesiąc może być również dla Ciebie czasem działania twórczego, być może otwarcia się bardziej na kwestie duchowe.

Praca i finanse – 8 Buław

Ten miesiąc pod względem finansowym i zawodowym może być dość intensywny, dynamiczny i aktywny. 8 Buław może mówić o natłoku wydarzeń, komunikacji (szczególnie w komunikacji niebezpośredniej – maile, telefony, listy, dokumenty czy smsy). Być może sprawy dotyczące finansów bądź pracy mogą nabrać tempa.

W pracy możliwa jest podwyżka lub awans, ogólnie satysfakcja i zadowolenie w obszarze zawodowym. Dla niektórych z Was może pojawić się podpisywanie korzystnych umów zawodowych. 8 Buław może mówić również o zbieraniu owoców wcześniejszej pracy, działań.

Karta 8 Buław może wskazywać na pojawienie się ciekawych ofert zawodowych (być może z tym będzie związany problem z dokonaniem wyboru spośród kilku opcji). Dla osób które poszukują pracy możliwe jest otrzymanie pozytywnych informacji / wiadomości w tej kwestii.

Dla osób prowadzących własny biznes Styczeń może być dość pracowitym czasem, a niektóre sprawy mogą dość szybko się rozwijać. Masz szansę na pojawienie się wielu klientów oraz transakcji.

W obszarze finansów 8 Buław może mówić o otrzymaniu dobrych wiadomości, które dotyczą uprzednio składanych wniosków (np. o kredyt). Może pojawić się przypływ gotówki czy wzrost dochodów.

W kwestii nauki mogą pojawić się zaliczenia czy egzaminy w formie niebezpośredniej (np. za pośrednictwem platform e-learningowych). Ogólnie dla osób uczących się Styczeń może być czasem wytężonej nauki, dość pracowitym i aktywnym. Być może będziesz poszukiwać nowych rozwiązań czy możliwości i perspektyw rozwoju.

To dobry czas na podjęcie realizacji zamierzeń i wprowadzanie pomysłów w życie.

Miłość, uczucia – 3 Denarów

W tym miesiącu możesz pracować nad bezpieczeństwem materialnym rodziny / związku, angażować się w relację, wykazywać się odpowiedzialnością, ale i również okazywać uczucia bardziej poprzez czyny, a nie piękne słowa. Być może skupisz się na budowaniu solidnych fundamentów dla relacji. Możliwe, że w stałych relacjach Styczeń upłynie bez szczególnych fajerwerków.

Związek w karcie 3 Denarów charakteryzuje się solidnością i trwałością. Raczej nie będą interesować Cię żadne flirty czy romanse. Możliwe, że w relacji będziecie się dobrze dogadywać. Być może łączą Was jakieś wspólne cele, sprawy, szczególne materialne czy zawodowe. Przy karcie 3 Denarów możecie wspólnie pracować nad Waszą relacją, ale również jako zgrany zespół możecie pracować nad osiągnięciem jakiegoś wspólnego celu.

Być może, w tym miesiącu, będziesz uzgadniać jakieś długoterminowe plany czy decyzje związane ze sprawami materialnymi.

Single z kolei mają szansę na poznanie drugiej osoby w miejscach, które związane są z obszarem zawodowym czy miejscem pracy. To dobra zapowiedź dla przyszłej relacji, która może być budowana na stabilnych, mocnych fundamentach – być może na początek bez fajerwerków. Możliwe, że jesteś już gotowy do wejścia w nową relację oraz pracę nad budowaniem trwałego związku.

Energia z zewnątrz – Umiarkowanie

W Styczniu możesz żyć w zgodzie zarówno ze sobą, jak i ze swoim otoczeniem. Nadchodzi dla Ciebie taki czas stabilizacji, odbudowania poczucia bezpieczeństwa. Możliwe, że znajdziesz równowagę pomiędzy aktywnością, natłokiem wydarzeń / komunikacji (o czym mówiła karta 8 Buław) a znalezieniem czasu dla siebie oraz na regenerację. Być może odnajdziesz balans pomiędzy różnymi obszarami życiowymi oraz wydarzeniami z zewnątrz.

W tym miesiącu możesz pójść z kimś na kompromis czy pogodzić się. Jeśli wcześniej miała miejsce jakaś kłótnia, sprzeczka bądź niedomówienia – teraz będzie szansa na wyjaśnienie tego, przez co odczujesz taką emocjonalną stabilizację, bezpieczeństwo i spokój wewnętrzny. W tym miesiącu będzie zdecydowanie łatwiej o pojednanie z kimś, zaś osoba, która wyciągnie pierwsza ręka na zgodę – raczej nie zostanie odrzucona.

Co niespodziewanego może się wydarzyć – Gwiazda

W Styczniu masz szansę na pomyślną realizację swoich planów czy zamierzeń. Możliwe, że jest to coś na co, długo już czekałeś. Gwiazda może wskazywać na powodzenie, pojawienie się miłych niespodzianek, szczęśliwych wydarzeń, które przywracają optymizm, spokój (o czym mówiła już karta Umiarkowania), radość i nadzieję na przyszłość.

Karta Gwiazdy mówi o uzdrowieniu, poprawie sytuacji, dla niektórych może to być wyjście z kłopotliwych sytuacji czy problemów. Możliwe, że burzliwy czas, który mógł mieć miejsce w Twoim życiu – w Styczniu będzie mijał.

W tym miesiącu możesz rozpocząć jakiś nowy etap w życiu, być może nawiążesz zupełnie nowe kontakty lub weźmiesz udział w jakimś owocnym spotkaniu, w grupie ludzi.

Ostrzeżenie, na co uważać – 4 Kielichów

Zwróć uwagę czy na pewno dostrzegasz wszystkie możliwości i okazje, które się wokół Ciebie pojawiają. Być może skupiasz się gdzieś myślami jeszcze na tym, co było wcześniej – nie dostrzegając tego jednego kielicha, wysuniętego w Twoją stronę (być może jako jednej z obiecujących opcji, którą należy dostrzec i wybrać – o czym wcześniej mówiła już karta 7 Kielichów).

Warto byłoby otworzyć na to, co nowe, nieznane, a i może zmienić nieco punkt widzenia niż swój własny, aby nie przegapić nowych szans czy możliwości. Staraj się nie skupiać na tym, co nie wyszło, na jakiś brakach, dużo zależy również od Twojego nastawienia.

Rada – Sprawiedliwość

Przy podejmowaniu decyzji, dokonywaniu wyboru (o czym mówiła karta 7 Kielichów) dokładnie rozważ wszystkie „za i przeciw”. Staraj się patrzeć na wszystko obiektywnie, poszerz swój punkt widzenia, nie zamykaj się tylko na swój własny punkt widzenia (przed czym przestrzegała już karta 4 Kielichów). Postaraj się zachować otwarty umysł.

Ten miesiąc jest dobrym czasem na odzyskanie równowagi, złotego środka, do zerwania ze złymi nawykami czy do podjęcia decyzji. Dobrze byłoby również zająć się dokończeniem zaległych spraw oraz je pozamykać. Być może do tego niezbędne będzie dokonanie jakiegoś wyboru i podjęcia decyzji, aby równowagę móc osiągnąć, wprowadzić harmonię i porządek. Postaraj się nie odkładać tego na później.

Energia z jaką kończysz ten miesiąc 2 Mieczy

Wygląda na to, że na koniec miesiąca nadal pozostaniesz w energii niezdecydowania, wahania, rozdarcia wewnętrznego, co może powodować u Ciebie takie emocjonalne wycofanie, niepewność czy niemożność określenia się. Możliwe, że nadal będą targać Tobą mieszane uczucia i myśli.

Być może nadal będziesz stać przed wyborem jednej z dwóch dróg czy opcji. Możliwe, że czegoś nie będziesz chciał widzieć lub słyszeć, będziesz bardziej wycofany i zamknięty na to, co dzieje się wokół Ciebie.