Tarot Bliźnięta Czerwiec 2023

Tarot Bliźnięta Czerwiec 2023

Twoja energia ogólna na ten miesiąc – 9 Kielichów

W tym miesiącu możesz mieć dobre samopoczucie, odczuwać dostatek, stabilizację, satysfakcję. 9 Kielichów mówi o poczuciu komfortu, bezpieczeństwa, zadowoleniu z obecnego stanu rzeczy, radość z tego, co udało Ci się stworzyć. Karta wskazuje, że mogłeś odnaleźć już swoją drogę, teraz zaś możesz pomagać innym w jej znalezieniu lub dzieląc się zdobytymi dobrami.

Karta 9 Kielichów mówi o tym, że mimo tego, co udało się zdobyć nadal masz do zaoferowania miłość i być może chciałbyś otoczyć kogoś opieką. Przy karcie 9 Kielichów możesz jednak odczuwać brak związany z nieobecnością drugiej osoby – być może do szczęścia (oprócz dóbr materialnych i pieniędzy) – będzie Ci brakowało po prostu drugiego człowieka.

W tym miesiącu możesz podzielić się z kimś tym, co już posiadasz. Możesz być bardziej towarzyski, chętny do spędzania czasu z innymi.

Praca i finanse – Diabeł

W tym miesiącu warto zwrócić uwagę na swoje finanse. Przy karcie Diabła należałoby unikać inwestycji finansowych, większych wydatków, pożyczek. Warto byłoby wykazać się czujnością, aby uniknąć ewentualnych strat finansowych wskutek czyjeś manipulacji bądź niekiedy kradzieży. Karta Diabła może wskazywać, że w kwestii pracy bądź finansów będziesz od kogoś uzależniony. Dla niektórych karta może mówić o trudnościach finansowych, problemami z zadłużeniem, spłatą kredytu. Warto byłoby unikać zaciągania nowych pożyczek.

W kwestiach zawodowych warto byłoby przyjrzeć się warunkom, w jakich pracujesz. Zastanów się czy praca nie pochłania Cię tak bardzo, że zaniedbujesz inne sfery życia. Przy karcie Diabła możemy być dosłownie przywiązani do pracy, popadać w pracoholizm. Zwróć również uwagę czy nie jesteś nadmiernie przywiązany do pieniędzy czy rzeczy materialnych.

Osoby poszukujące pracy powinny analizować dokładnie wszystkie pojawiające się „okazje”, propozycje zawodowe, istnieje bowiem ryzyko ulegnięcia manipulacji czy złudzeniom. Nie przyjmuj propozycji, które nie są zgodne z Twoim systemem wartości i etyki.

Miłość, uczucia – 3 Monet

W tym miesiącu możesz pracować nad bezpieczeństwem materialnym rodziny / związku, angażować się w relację, wykazywać się odpowiedzialnością, ale i również okazywać uczucia bardziej poprzez czyny, a nie piękne słowa. Być może skupisz się na budowaniu solidnych fundamentów dla relacji. Możliwe, że w stałych relacjach Czerwiec upłynie bez szczególnych fajerwerków.

Związek w karcie 3 Denarów charakteryzuje się solidnością i trwałością. Raczej nie będą interesować Cię żadne flirty czy romanse. Możliwe, że w relacji będziecie się dobrze dogadywać. Być może łączą Was jakieś wspólne cele, sprawy, szczególne materialne czy zawodowe. Przy karcie 3 Denarów możecie wspólnie pracować nad Waszą relacją, ale również jako zgrany zespół możecie pracować nad osiągnięciem jakiegoś wspólnego celu. Coś możecie coś razem dopracowywać, doszlifowywać. Być może, w tym miesiącu, będziesz uzgadniać z partnerem jakieś długoterminowe plany czy decyzje związane ze sprawami materialnymi.

Single z kolei mają szansę na poznanie drugiej osoby w miejscach, które związane są z obszarem zawodowym czy miejscem pracy. To dobra zapowiedź dla przyszłej relacji, która może być budowana na stabilnych, mocnych fundamentach – być może na początek bez fajerwerków. Możliwe, że jesteś już gotowy do wejścia w nową relację oraz pracę nad budowaniem trwałego związku.

Otoczenie / co przychodzi z zewnątrz? – 9 Monet

W tym miesiącu mogą pojawić się u Ciebie jakieś wydarzenia, które wywołają radość i uśmiech na Twojej twarzy. Możliwe, że sam sprawisz sobie również jakąś przyjemność, korzystając z własnych zasobów i możliwości. Przy karcie 9 Denarów możesz poświęcić się dla jakiegoś wyższego celu. W tym miesiącu możliwe, że będziesz cieszyć się z własnych osiągnięć, zrealizowania jakiegoś celu / zamierzenia czy marzenia.

9 Denarów może mówić o pojawieniu się dodatkowych zasobów, pieniędzy, dla niektórych nagrody czy prezentu. Twoje otoczenie zaś może być w tym miesiącu bezpieczne, komfortowe.

Rada – Cesarz

Kieruj się, w tym miesiącu, przede wszystkim racjonalnym myśleniem, intelektem, staraj się podchodzić do wszystkiego zdroworozsądkowo. Warto byłoby wprowadzić więcej ładu i porządku. Uważaj na wszelkie dokumenty do podpisania, sprawy formalne / papierkowe do załatwienia. Czytaj wszystko dokładnie, również zapisy małym druczkiem, szczególnie jeśli chodzi o sprawy zawodowe oraz finansowe (o czym mówi również karta Diabła). Uważaj na wszelkie „okazje”, podejrzane propozycje czy oferty.

Przejmij władzę nad własną rzeczywistością, polegaj na swoich doświadczeniach i umiejętnościach. Jeśli nie do końca będziesz wiedział co robić – zasięgnij rady u osoby, która ma doświadczenie / jest specjalistą w konkretnej kwestii / dziedzinie.

Potrzebujesz czytania prywatnego? Sprawdź zakładkę: