Tarot Bliźnięta Styczeń 2022

Tarot Bliźnięta Styczeń 2022

Energia z jaką wchodzisz w ten miesiąc Słońce

W Styczniu mogą pojawić się u Ciebie zmiany na lepsze, być może jakiś sukces w jakimś obszarze życia, przez co poczujesz radość, satysfakcję i zadowolenie. Słońce może oznaczać coś dobrego w zasadzie w każdym obszarze życia, może również zwiastować jakieś zwycięstwo.

Możliwe właśnie, że w tym miesiącu osiągniesz zamierzony wcześniej cel lub ogólnie coś istotnego osiągniesz. Nadal możesz być aktywny w działaniu, wkraczając w miesiąc z pogodą ducha.

Być może spotka Cię jakaś miła niespodzianka lub otrzymasz dobre wiadomości. Ogólnie karta Słońca mówi o spełnieniu, satysfakcji, szczęściu – także może to być dla Ciebie dobry i radosny czas.

Być może rozpoczniesz jakiś nowy etap życiowy lub poczujesz iskrę, motywację do działania i realizacji swoich marzeń oraz planów. Przy karcie Słońca, początek miesiąca może być dla Ciebie dobrym, miłym i sprzyjającym czasie.

Praca i finanse – 3 Denarów

W tym miesiącu możesz wytrwale dążyć do celu, być może weźmiesz się za wyznaczanie planów o charakterze długoterminowych. Możliwe, że będziesz poszukiwać nowych obszarów bądź dziedzin, w których mógłbyś się zrealizować. Jeśli nie poszukujesz nowej drogi zawodowej – w pracy możesz odczuwać satysfakcję, zadowolenie. Możesz również liczyć na dobrą atmosferę w pracy.

3 Denarów może mówić również o zakończeniu z sukcesem czegoś, co już zacząłeś wcześniej. Być może zostaniesz doceniony przez innych, a to z kolei podbuduje Twoją pewność siebie oraz poczucie własnej wartości. Możliwe, że w tym miesiącu będziesz mógł zaprezentować komuś swoje umiejętności, potencjał czy możliwości.

W tym miesiącu możesz ruszyć do przodu oraz osiągnąć kolejny stopień rozwoju (być może poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji i nabywanie nowych umiejętności).

W kwestii finansowej możesz odczuwać stabilizację. Karta 3 Denarów może wskazywać na osiągnięcie sukcesu, ale i otrzymaniu nagrody za swoją wcześniejszą pracę. Być może dla niektórych szykuje się awans w pracy, podwyżka, premia czy ogólnie wzrost dochodów.

Miłość, uczucia – 7 Denarów

W tym miesiącu może u Ciebie zajść konieczność wykazania się cierpliwością czy to w oczekiwaniu na idealnego partnera czy po prostu w związku. Możesz tworzyć solidne fundamenty dla związku oraz o niego dbać.

W tym czasie może pojawić się chwilowe zawieszenie czy przestój w relacji. Być możesz będziesz czuć zniecierpliwienie lub możesz mieć przeczucie, że relacja się nie rozwija. Możliwe, że do Twojego związku wkradła się monotonia.

Dla singli w tym miesiącu może pojawić się pewne wstrzymanie / zawieszenie w kwestiach uczuciowych.

Energia z zewnątrz – 9 Kielichów

W Styczniu możesz utrzymywać dobre relacje z innymi ludźmi, możesz czuć satysfakcję, stabilizację i zadowolenie. Możesz być bardziej towarzyski, a z kolei ze strony innych ludzi może pojawić się dość duża gościnność – ogólnie czas z innymi powinieneś spędzić w przyjaznej atmosferze.

W Twoim miejscu pracy również powinna panować dobra atmosfera. Być może czeka Cię jakieś uznanie czy sukces (o czym mówiła już karta 3 Denarów).

Masz szansę na realizację swoich celów i zamierzeń. Może przyjdzie zakończenie jakiś spraw dla Ciebie i może po prostu zamkniesz jakiś ważny etap w Twoim życiu.

Co niespodziewanego może się wydarzyć – 3 Mieczy

Być może w przeciągu tego miesiąca zderzysz się w jakieś sprawie / obszarze z rzeczywistością, a z kolei możesz poczuć przez to rozczarowanie. Może okazać się, że rzeczywistość znacznie różni się od Twoich wyobrażeń.

Przy tej karcie może pojawić się jakaś strata, złamane serce, jakieś cierpienie, smutek czy żal. W tym miesiącu możesz również rozpamiętywać przeszłość, być może będziesz nieco odseparowany.

Przy tej karcie może mieć miejsce rozstanie, rozłąka, ale i tęsknota. Możliwe, że nastąpi utrata czegoś lub kogoś, może to być taki nagły cios. Być może zakończysz jakiś etap w życiu, a przez to będziesz potrzebować pobyć w samotności.

Ostrzeżenie, na co uważać – Wisielec

Uważaj, aby Twoje plany czy zamierzenia opierały się o rzeczywistość, nie zaś o jej wyobrażeniach. Nie skupiaj się na przeszłości czy przyszłości – ważne będzie dla Ciebie co jej tu i teraz. Pojawiające się trudności czy problemy warto, abyś rozwiązywał na bieżąco (żeby się nie skumulowały).

Nie trzymaj się starych, utartych przekonań czy poglądów. Otwórz się na zmiany, spróbuj popatrzeć na niektóre kwestie, sprawy, sytuację z innej, nowej perspektywy. Czasami warto spojrzeć na wszystko inaczej.

Rada – Diabeł

Przy karcie Diabła warto byłoby zwrócić uwagę na ewentualne nałogi czy uzależnienia. Możliwe, że staniesz w obliczu pokus, którym może być Ci ciężko się oprzeć.

Uważaj na możliwe tajemnice, plotki czy nawet kłamstwa – ogólnie nieuczciwość ze strony innych osób. Być może konieczne jest wyswobodzenie się spod wpływu jakieś toksycznej osoby w Twoim otoczeniu, która Cię rani (o czym mówiła karta 3 Mieczy).

Energia z jaką kończysz ten miesiąc 9 Mieczy

Na koniec miesiąca mogą prześladować Cię jakieś negatywne myśli, być może będziesz intensywniej rozmyślać lub wręcz zakładać czarne scenariusze. Możesz miewać dość depresyjny nastrój. Mogą pojawiać się u Ciebie problemy ze snem czy senne koszmary. Możliwe, że zostałeś zraniony lub poczułeś jakieś rozczarowanie (o czym mówiła karta 3 Mieczy) i przez to znajdziesz się w takiej cięższej energii 9 Mieczy.

9 Mieczy może mówić o wewnętrznej dezorientacji, obawy wewnętrzne czy poczucie lęku, które mogą blokować Twoje działania.

Na koniec Stycznia możesz mieć problem z optymistycznym patrzeniem w przyszłość oraz brak wiary w siebie / własne możliwości. Być może wracasz myślami do jakiś wcześniejszych zdarzeń / sytuacji, które Cię zraniły oraz rozpamiętujesz coś złego, co się wydarzyło i co sprawiło Ci ból.