Tarot Byk Czerwiec 2023

Witaj na swoim czytaniu miesięcznym! Sprawdzimy z jakimi energiami w tym miesiącu może spotkać się zodiakalny Byk.

tarot byk czerwiec 2023

Twoja energia ogólna na ten miesiąc – 8 Mieczy

W tym miesiącu możesz odczuwać wewnętrzne blokady, ograniczenia, zagubienie, przytłoczenie, słabość, bezradność. Przy 8 Mieczy te ograniczenia często my sami sobie narzucamy, aczkolwiek z drugiej strony my sami możemy te ograniczenia z siebie zrzucić.  Przy karcie 8 Mieczy możesz, przez tkwienie w takiej mentalnej klatce, nie dostrzegać, pozbawiać się i nie korzystać z pojawiających się szans, możliwości czy okazji.

Ten miesiąc może być dla Ciebie czasem, w którym będziesz zamknięty na inne sposoby myślenia, poglądy czy przekonania innych ludzi. 8 Mieczy to takie zamknięcie się w klatce własnych myśli i przekonań.

8 Mieczy mówi w pewnym sensie o byciu w mentalnej niewoli, strachu. To takie podejście, kiedy my sami jesteśmy dla siebie największym wrogiem, wmawiamy sobie, że czegoś nie możemy, nie potrafimy, nie damy sobie rady – jednakże to tylko i wyłącznie myśli, nie rzeczywistość. To również możliwe odczuwanie braku wiary we własne możliwości, ale i poczucie, że sytuacja w której się znajdujesz jest bez wyjścia.

Przy 8 Mieczy możesz nie wykorzystywać swoich możliwości, potencjału, poprzez strach, lęk, brak odwagi, uciekanie od podejmowania działań czy odpowiedzialności.

Praca i finanse – 5 Monet

W tym miesiącu, w obszarze finansowym, materialnym bądź zawodowym możesz odczuwać jakiś brak. 5 Monet  wskazuje na trudniejszy czas, ewentualne straty czy pojawienie się nieprzewidzianych wydatków.

Przy karcie 5 Monet mogą pojawić się problemy z pracą (własna decyzja o odejściu, utrata) lub finansami. Może zajść konieczność ograniczenia swoich wydatków. Warto byłoby się zastanowić co można zrobić, dla poprawy swojej sytuacji finansowej lub zawodowej, rozejrzeć się za możliwościami poprawy sytuacji.

Osoby szukające pracy, w tym miesiącu, mogą mieć problem z jej znalezieniem.

Miłość, uczucia – Giermek Monet

Jeśli jesteś w związku – w Czerwcu możesz skupić się bardziej ma aspektach praktycznych Waszej relacji. W tym miesiącu istotne mogą okazać się kwestie powiązane z finansami w Waszym związku.

Jeśli jesteś singlem – karta Giermka Monet może wskazywać, że Twoje myśli będą skupiały się bardziej na sferze finansowej, szukania wyjścia z problematycznej sytuacji, nowych rozwiązań, mniej skupiając się na kwestiach uczuciowych. Dla niektórych karta mogłaby mówić o możliwości poznania nowej osoby w środowisku zawodowym, aczkolwiek początkowo może to być jedynie koleżeństwo, przyjaźń, która dopiero z czasem może przerodzić się w coś więcej.

Otoczenie / co przychodzi z zewnątrz? – 4 Mieczy

W tym miesiącu może czekać Cię nieco wycofania z aktywności, odpoczynek, czasowa izolacja od otoczenia – u niektórych może to być choćby wskutek ewentualnej choroby, zwolnienia lekarskiego, braku pracy, gorszego samopoczucia, urlopu, chęci zrobienia sobie przerwy.

Ten miesiąc może być częściowo czasem regeneracji, powracania do zdrowia, równowagi. Być może pewne kwestie możesz chcieć sobie przemyśleć oraz będziesz czuł się nieco osamotniony.

Możliwe, że wskutek jakiś opóźnień / zawieszenia będzie należało odłożyć niektóre działania na później.

Rada – Rydwan

Skup się na tym, co jest tu i teraz, ruszaj do przodu, nie oglądając się za siebie. Ten miesiąc będzie dobrym czasem na ruszenie do przodu z wszelkimi nowymi projektami, przedsięwzięciami. Wprowadź więcej dynamiki do swojego życia. Śmiało podejmuj się nowych działań, staraj się nie tkwić w energii zablokowania (o czym mówi karta 8 Mieczy). Jesteś w stanie osiągnąć więcej, niż Ci się wydaje. Nie poddawaj się uczuciu bezradności.

Potrzebujesz czytania prywatnego?  Sprawdź zakładkę: