Tarot Byk Styczeń 2022

Tarot Byk Styczeń 2022

Energia z jaką wchodzisz w ten miesiąc 7 Denarów

W Styczniu możesz przede wszystkim być w energii oczekiwania na efekty swoich wcześniejszych działań. Być może będziesz czekać na nadejście dobrych zmian lub na czyjąś reakcję / odpowiedź.

7 Denarów mówi o konsekwentnym, wytrwałym i przede wszystkim cierpliwym zmierzaniu do celu. Wszystko, co mogłeś już zrobiłeś – teraz pozostaje już jedynie cierpliwe czekanie i pielęgnowanie sprawy na której Ci zależy. Ziarno zostało już zasiane – pozostaje pielęgnacja i cierpliwe oczekiwanie na zbiory.

Ten miesiąc może być dla Ciebie czasem wyczekiwania, analizowania, rozmyślania, szacowania oraz zastanawiania się, co dalej. Ogólnie przy karcie 7 Denarów możesz wykazywać się większą cierpliwością zarówno wobec ludzi, jak i działań.

W Styczniu możesz już zacząć zauważać pierwsze, małe efekty swoich wcześniejszych działań oraz wysiłku, jednocześnie nadal konsekwentnie, powoli dążąc do wyznaczonego celu.

Praca i finanse – Rycerz Buław

Ten miesiąc może być dla Ciebie dość aktywny i dynamiczny pod względem zawodowym. Karta Rycerza Buław wskazuje na ruch, energię, jakieś nagłe zwroty akcji. Możliwe, że w pracy czeka Cię jakaś delegacja, służbowy wyjazd lub istotne spotkanie.

Rycerz Buław może mówić o konieczności zmiany planów, być może pojawią się jakieś nagłe, niespodziewane informacje, wiadomości czy wydarzenia związane ze sferą zawodową. W pracy możesz wywierać na innych pozytywny wpływ, dzięki autorytetowi, który posiadasz. Możliwe, że będziesz konkretny, skupiony na aktywnym działaniu, pełen zapału do pracy, ale i odważny przy podejmowaniu decyzji. W miejscu pracy pojawić się może również nieco rywalizacji.

Niektórzy będą rozważać podjęcie pracy za granicą, emigrację czy po prostu zmianę miejsca pracy. Być może już w Styczniu podejmiecie w tym temacie działania.

W tym miesiącu mogą pojawić się nowe szanse czy możliwości na poprawę sytuacji materialnej / finansowej. Rycerz Buław może wskazywać na powodzenie w kwestiach finansowych.

To dobry czas na podjęcie działań i nie czekanie dłużej z realizacją planów czy zamierzeń.

Miłość, uczucia – 2 Kielichów

Jeśli jesteś w związku – w Styczniu może panować w relacji harmonia, zrozumienie, stabilizacja, zgoda, a u niektórych pogłębienie / odrodzenie się uczuć. W tym miesiącu możecie zgodnie dążyć do celu, możecie polegać również na drugiej osobie. To również partnerstwo oraz wzajemne wspieranie się, współpraca. Przy karcie 2 Kielichów mogą mieć miejsce zaręczyny, deklaracja uczuć czy zawarcie związku małżeńskiego.

Single mają szansę na romans, ale i możliwość wejścia w wartościową relację, która mogłaby być oparta o wzajemne zaufanie, szacunek i równe traktowanie każdej z osób. Prawdopodobnie jesteś już gotowy na tworzenie dojrzałego, poważnego i długotrwałego związku. Być może w Styczniu doznasz zauroczenia lub się zakochasz.

Energia z zewnątrz – Paź Kielichów

W Styczniu masz szansę na wejście w nową relację (o czym mogła już mówić karta 2 Kielichów) oraz rozpoczęcie nowego etapu w życiu uczuciowym. Możliwe, że nawiążesz zupełnie nowe znajomości. Przy karcie Pazia Kielichów możesz otrzymać zaproszenie na miłe spotkanie czy randkę.

Karta Pazia Pucharów może wskazywać na otrzymanie dobrych, miłych wiadomości. Możliwe, że usłyszysz komplementy lub po prostu miłe słowa na swój temat.

W Styczniu możesz stawiać pierwsze kroki w jakimś nowym obszarze czy dziedzinie. Być może będziesz zdobywać doświadczenie, nowe umiejętności bądź po prostu zaczniesz uczyć się czegoś nowego.

Paź Kielichów może wskazywać również na otrzymanie pomocy od innej osoby lub spotkanie / wizytę osoby dawno nie widzianej – być może z rodziny.

Co niespodziewanego może się wydarzyć – 10 Kielichów

W tym miesiącu podjęte projekty czy przedsięwzięcia mają szansę na powodzenie. 10 Kielichów to radość, szczęście. Możliwe, że Twoje lęki i obawy okażą się zupełnie bezpodstawne, zaś trudności – mniejsze niż się spodziewałeś.

Przy 10 Pucharów możesz utrzymywać dobre relacje z bliskimi czy przyjaciółmi. Możliwe, że zawrzesz zupełnie nowe znajomości, dla niektórych na horyzoncie może pojawić się nowa miłość.

W Styczniu mogą pojawić się u Ciebie dobre, miłe wydarzenia, które związane są z domem lub najbliższymi. 10 Kielichów może mówić o rodzinnym szczęściu, jakieś rodzinnej imprezie, uroczystości czy witaniu gości – być może związane będzie to z wizytą kogoś z rodziny (o czym mogła już mówić karta Pazia Kielichów).

Ostrzeżenie, na co uważać – Księżyc

W tym miesiącu, w Twoim otoczeniu coś może być przed Tobą ukryte – bądź zatem szczególnie ostrożny w kwestii wchodzenia z kimś w spółkę (ogólnie współpracę) oraz w kwestii inwestowania pieniędzy. Być może coś dla Ciebie jest ukryte i możesz wszystkiego nie wiedzieć.

W Styczniu staraj się kierować przede wszystkim faktami. Jeśli podejrzewasz, że w Twoim otoczeniu może mieć miejsce jakieś kłamstwo czy tajemnice – zanim przyznasz się do swoich podejrzeń – najpierw dokładnie zorientuj się w danej sytuacji.

Możliwe, że w karcie Księżyca nie do końca postrzegasz prawidłowo rzeczywistość, co może prowadzić do wyciągania niewłaściwych wniosków i podejmowania nieodpowiednich decyzji.

Rada – Rydwan

Przy karcie Rydwanu możliwe, że czekają Cię w Styczniu jakieś prywatne bądź służbowe wyjazdy, delegacje – uważaj jednak w podróży, bądź ostrożny, staraj się nie przekraczać prędkości ani nie łamać przepisów.

Ruszaj odważnie w nowym kierunku, pozwól odejść staremu, daj sobie możliwość rozpoczęcia nowego etapu. Dąż wytrwale do celu, aczkolwiek nie niszcz po drodze tego, co wartościowe.

Energia z jaką kończysz ten miesiąc As Kielichów

Koniec tego miesiąca, przy karcie Asa Kielichów może mówić o początkach czegoś nowego i dobrego. Być może zaczniesz odczuwać zmiany na lepsze pod koniec miesiąca.

Możliwe, że na koniec Stycznia będziesz w dobrym humorze, również i Twoje samopoczucie zapowiada się rewelacyjnie. Być może w tym miesiącu znajdzie się rozwiązanie dla jakiś starych problemów, jakieś nowe szanse, miłe niespodzianki, a dla niektórych nowy etap w życiu uczuciowym.

Przy karcie Asa Kielichów szczególnie ważne mogą okazać się dla Ciebie emocje i uczucia. Możliwe, że będziesz odczuwać stabilizację wewnętrzną / emocjonalną.