Tarot Koziorożec Czerwiec 2023

Tarot Koziorożec Czerwiec 2023

Witaj na swoim czytaniu miesięcznym! Sprawdzimy z jakimi energiami w tym miesiącu może spotkać się zodiakalny Koziorożec.

Twoja energia ogólna na ten miesiąc – 5 Monet

W tym miesiącu możesz odczuwać jakiś brak – czy to finansowy czy w postaci braku miłości, ciepła, czyjegoś zainteresowania czy choćby po prostu brak czasu. Przy karcie 5 Monet nie wszystko może układać się według Twoich planów / myśli, przez co możesz odczuwać zachwianie poczucie bezpieczeństwa. Być może będziesz odczuwać niepokój, rozczarowanie, brak pewności siebie czy poczucie niesprawiedliwości, jednocześnie tracąc nadzieję, że uda Ci się wyjść z kłopotów.

5 Monet może wskazywać na nagłe, nieprzewidziane wydatki, trudniejszy okres czasu, wywołujący pogorszenie stanu emocjonalnego. 5 Monet mówi o stracie, jakimś kryzysie finansowym czy niekiedy biedzie. Wszystko to może wywołać u Ciebie gorszy nastrój. Być może sytuacja, która będzie miała miejsce w tym miesiącu będzie dla Ciebie dość przytłaczająca. Warto byłoby zwrócić większą uwagę na ewentualne straty czy zguby (np. klucze, portfel). Wskazana byłaby zwiększona ostrożność oraz skupienie.

Karta 5 Monet może mówić o konieczności poddania się autorefleksji. Warto byłoby spojrzeć na swoją aktualną sytuację obiektywnie, z dystansem – być może wtedy coś dostrzeżesz i będziesz miał szansę na poprawę.

Praca i finanse – Król Mieczy

W tym miesiącu mogą czekać Cię w pracy jakieś rozmowy, dyskusje, być może rozmowa z osobą racjonalną, inteligentną o charakterze decyzyjnym (np. przełożony / szef). Ważny, w tym miesiącu może być dla Ciebie rozwój osobisty. Możliwe, że będziesz mógł wykorzystywać w pracy swoje doświadczenie i umiejętności, aby móc osiągnąć jakiś cel.

Dla niektórych karta Króla Mieczy może mówić o podpisywaniu umów / kontraktów. W Czerwcu mogą pojawić się również udane transakcje i decyzje dotyczące finansów. Warto byłoby zastanowić się nad stanem swoich finansów w sposób obiektywny i zdroworozsądkowy. Być może będziesz, w tym czasie, analizował swoje finanse, dochody i wydatki, a także na chłodno kalkulował na co możesz sobie pozwolić.

Miłość, uczucia – 3 Monet

W tym miesiącu możesz pracować nad bezpieczeństwem materialnym rodziny / związku, angażować się w relację, wykazywać się odpowiedzialnością, ale i również okazywać uczucia bardziej poprzez czyny, a nie piękne słowa. Być może skupisz się na budowaniu solidnych fundamentów dla relacji. Możliwe, że w stałych relacjach Czerwiec upłynie bez szczególnych fajerwerków.

Związek w karcie 3 Monet charakteryzuje się solidnością i trwałością. Raczej nie będą interesować Cię żadne flirty czy romanse. Możliwe, że w relacji będziecie się dobrze dogadywać. Być może łączą Was jakieś wspólne cele, sprawy, szczególne materialne czy zawodowe. Przy karcie 3 Denarów możecie wspólnie pracować nad Waszą relacją, ale również jako zgrany zespół możecie pracować nad osiągnięciem jakiegoś wspólnego celu. Coś możecie coś razem dopracowywać, doszlifowywać. Być może, w tym miesiącu, będziesz uzgadniać z partnerem jakieś długoterminowe plany czy decyzje związane ze sprawami materialnymi.

Single z kolei mają szansę na poznanie drugiej osoby w miejscach, które związane są z obszarem zawodowym czy miejscem pracy. To dobra zapowiedź dla przyszłej relacji, która może być budowana na stabilnych, mocnych fundamentach – być może na początek bez fajerwerków. Możliwe, że jesteś już gotowy do wejścia w nową relację oraz pracę nad budowaniem trwałego związku.

Otoczenie / co przychodzi z zewnątrz? – 9 Mieczy

W tym miesiącu otoczenie lub czynniki zewnętrzne mogą powodować w Tobie poczucie lęku, niepokoju. Być może będziesz martwić się sprawami, sytuacją wokół Ciebie, zakładając negatywne, wręcz czarne scenariusze, w rzeczywistości jednak może nie być wcale tak, jak Ci się wydaje.

Otoczenie może wywoływać w Tobie poczucie, że masz na sobie zbyt dużo obowiązków i już Cię to przytłacza. Problemy z zewnątrz (szczególnie dotyczące sfery finansowej lub zawodowej, o czym mówi karta 5 Monet) mogą spędzać Ci sen z powiek w tym miesiącu.

Rada – Pustelnik

W tym miesiącu kieruj się swoją wewnętrzną mądrością oraz doświadczeniem, szczególnie przy rozwiązywaniu problemów w sferze zawodowo-finansowej (o czym mówi karta 5 Monet). Nie narzucaj sobie negatywnego myślenia (o czym mówi karta 9 Mieczy). Warto byłoby popracować nad sobą, szczególnie w sferze emocjonalnej.

Dobrze byłoby się nieco zatrzymać i wsłuchać we własne wnętrze, może nieco zwolnić. Znajdź czas dla tylko siebie, w samotności. To odpowiedni moment na rozwój duchowy, poznawanie siebie. Możliwe, że potrzebujesz dokonać weryfikacji dotychczasowych przekonań, postępowania czy poglądów.

Potrzebujesz czytania prywatnego? Sprawdź zakładkę: