Tarot Koziorożec Styczeń 2022

Tarot Koziorożec Styczeń 2022

Energia z jaką wchodzisz w ten miesiąc 7 Kielichów

W tym miesiącu możesz nieco bujać w obłokach, żyć bardziej fantazjami, marzeniami niż rzeczywistością. Możliwe, że często będziesz fantazjować – co by było gdyby. 7 Kielichów może wskazywać na korzystanie ze swojej intuicji czy opieranie się o sny.

Styczeń może być dla Ciebie miesiącem twórczego działania. Możliwe, że otworzysz się bardziej na kwestie duchowe.

7 Pucharów może mówić o tym, że staniesz w tym miesiącu przed wyborem i koniecznością dokonania wyboru spośród kilku opcji, z których każda może wydawać się interesująca. Może wywołać to zamieszanie, a Ty możesz odczuwać wahanie, możesz mieć problem z wybraniem jednej z opcji i podjęciem decyzji.

Możliwe, że zajdzie konieczność zastanowienia się nad tym, co dalej oraz ustalenia sobie priorytetów.

Praca i finanse – 8 Mieczy

W tym miesiącu możesz mieć pewne obawy czy lęk dotyczący przyszłości w obszarze materialnym / finansowym. Możliwe, że będziesz odczuwać ograniczenia związane z brakiem wiary we własne możliwości lub sposobem myślenia. Być może będziesz wyolbrzymiać swoje lęki, obawy czy napotykane trudności. Bardzo możliwe, że nie do końca wykorzystujesz swój potencjał i możliwości.

W obszarze zawodowym – być może poczujesz lekki kryzys czy swego rodzaju bezsilność, związaną z wykonywaną przez Ciebie pracą. Możliwe, że powodem jest niewłaściwa organizacja pracy.

Przy karcie 8 Mieczy możesz czuć się nieusatysfakcjonowany swoją pracą. Być może otrzymujesz zbyt małe wynagrodzenie lub Twoje stanowisko nie jest jakieś wysokie ani ambitne, przez co możesz odczuwać blokady.

Miłość, uczucia – Król Buław

Jeśli jesteś w związku – w tym miesiącu możesz odczuwać zaangażowanie, ciepło, intensyfikację uczuć, szczerość, wierność. Jeśli wcześniej niezbyt dobrze układało się w Twoim związku, być może dochodziło do sprzeczek / kłótni – w tym miesiącu macie szansę się pogodzić i odbudować Waszą relację.

Jeśli jesteś singlem – w tym miesięcy mogą pojawić się zmiany w Twoim życiu uczuciowym. Masz szansę nawiązać nowe znajomości. Być może uwidocznią się u Ciebie cechy, które będą skutecznie przyciągać płeć przeciwną.

Energia z zewnątrz – 8 Kielichów

W tym miesiącu możesz od czegoś odejść i odciąć się – od jakiś spraw, układów, schematów czy relacji. Możliwe, że zdecydujesz się porzucić swoją stabilną sytuację lub będziesz miał chęć opuścić miejsce, w którym po prostu czujesz się źle. 8 Kielichów jest kartą odejść, ale i przy niej mogą pojawiać się sytuacje powtarzające się w kółko, których zwyczajnie będziesz miał dość.

W tym czasie możesz podjąć działania, które będą miały na celu zmianę Twojej sytuacji życiowej, być może nieco inaczej zaczniesz postrzegać rzeczywistość i zaczniesz działać zgodnie ze swoimi odczuciami. Możliwe, że wytyczysz sobie nowy kierunek działania czy wręcz nawet nową, życiową drogę.

Co niespodziewanego może się wydarzyć – Cesarzowa

W Styczniu może pojawić się rozwiązanie dla wcześniejszych problemów czy trudności – być może sam wpadniesz na jakiś pomysł. Dzięki temu Twoja sytuacja może ulec poprawie.

Przy karcie Cesarzowej możesz otrzymać wsparcie / pomoc od jakieś kobiety – może to być Twoja matka, siostra, szefowa czy choćby przyjaciółka. W tym miesiącu mogą pojawić się dobre wiadomości czy jakaś niespodzianka, masz również szansę na spotkanie ciekawych, interesujących ludzi.

Cesarzowa może wskazywać na zbieranie owoców wcześniejszej pracy i działań. Przy karcie Cesarzowej może pojawić się ciąża u Ciebie lub np. u osoby z Twojego otoczenia. Mogą mieć również miejsce narodziny dziecka. Jeśli jesteś mężczyzną – Cesarzowa może zwiastować pojawienie się tej odpowiedniej kobiety.

Ostrzeżenie, na co uważać – As Mieczy

Uważaj, aby stawać po swojej stronie i umieć się obronić. Uważaj na ewentualne manipulacje, kłamstwa, niedomówienia, niejasności czy fałsz ze strony innych ludzi.

Patrz obiektywnie na swoje relacje z innymi. Uważaj, by nie patrzeć na swoje otoczenie zbyt iluzorycznie (również nie przez pryzmat emocji), staraj się obiektywnie i trzeźwo patrzeć na aktualną sytuację. Warto upewnić się czy w swoim otoczeniu nie potrzebujesz wprowadzić ładu i porządku.

Rada – 10 Buław

Nie obawiaj się prosić o pomoc innych, jeśli jej potrzebujesz naucz się przyjmować oferowaną Ci pomoc. Nie ulegaj presji otoczenia, warto, żebyś mówił wprost co czujesz i myślisz. Pracuj również nad asertywnością – jeśli jesteś obarczony zbyt wieloma obowiązkami – naucz się mówić nie.

Znajdź w tym miesiącu czas tylko dla siebie, być może czujesz się przeciążony czy przemęczony, co może negatywnie wpływać na Twoje samopoczucie i zdrowie. Staraj się też nie brać na siebie jakiś dodatkowych obowiązków, bo może okazać się, że tego nie udźwigniesz.

Zadbaj o siebie i daj sobie czas na odpoczynek w tym czasie, pobądź sam jeśli chcesz sobie coś przemyśleć w samotności.

Energia z jaką kończysz ten miesiąc 3 Buław

Na koniec możesz podjąć jakieś nowe działania. Może pojawić się u Ciebie jakiś nowy początek, projekt lub przedsięwzięcie. 3 Buław może mówić o nowych perspektywach na przyszłość, Ty zaś będziesz otwarty na nowe sytuacje czy doświadczenia.

Karta 3 Buław przynosi szansę na rozwój, zmiany oraz nowe możliwości. Być może rozpoczniesz jakiś nowy etap w życiu lub wejdziesz na nową drogę. Możliwe, że odejdziesz, w tym miesiącu, od tego, co już ewidentnie Ci nie służy. Możesz być przy tym odważny w działaniu i weźmiesz sprawy w swoje ręce.

Na koniec Stycznia możesz zacząć wdrażać swoje plany / zamierzenia w życie lub podejmiesz jakąś istotną decyzję. Jednocześnie okoliczności powinny być dla Ciebie sprzyjające. Możliwe, że pierwsze kroki już podjąłeś i zauważysz pierwsze oznaki sukcesu – teraz zaś przychodzi czas na kolejny krok.