Tarot Lew Czerwiec 2023

Witaj na swoim czytaniu miesięcznym! Sprawdzimy z jakimi energiami w tym miesiącu może spotkać się zodiakalny Lew.

tarot lew czerwiec 2023

Twoja energia ogólna na ten miesiąc – 5 Buław

W tym miesiącu możesz być w dość bojowym nastroju. Czerwiec może być dla Ciebie czasem rywalizacji, współzawodnictwa, konkurowania o coś, aczkolwiek będzie to dla Ciebie również okazja do rozwoju osobistego. Karta 5 Buław, dla niektórych, będzie mówiła o konieczności podjęcia współpracy z innymi, aby móc osiągnąć jakiś wspólny cel.

Czerwiec może być dla Ciebie dość burzliwy. 5 Buław może wskazywać na czas napięć w stosunkach międzyludzkich. Być może będzie należało o swoje zawalczyć, a w związku z tym pojawią się trudniejsze rozmowy, dyskusje, kłótnie.

Jako osoba możesz większą wolą walki, wiarą w siebie, momentami możesz być porywczy. Warto byłoby przede wszystkim grać fair, postępować według zasad / reguł, nie uciekając się do oszustw czy nieczystych zagrań.

W tym miesiącu mogą pojawić się mogą pojawić się również nowe wyzwania, aczkolwiek wykażesz się śmiałością oraz aktywnością w działaniu. Masz szansę pokonać ewentualne trudności czy przeszkody, które mogłyby pojawić się na Twojej drodze w tym miesiącu.

Praca i finanse – Królowa Monet

W tym miesiącu Twoja sytuacja finansowa może być dobra, może pojawić się przypływ gotówki, jakiś wzrost finansowy lub pozyskasz jakieś niezbędne fundusze. Być może otrzymasz od kogoś wsparcie finansowe, niespodziewany prezent lub cenne rady związane z właśnie z finansami.

Przy karcie Królowej Monet masz szansę na udane interesy oraz ogólnie powodzenie finansowe. Możesz odczuwać w tym miesiącu bezpieczeństwo finansowe. To dobry czas na wszelkie inwestycje związane z rodziną lub domem.

W tym miesiącu możesz konsekwentnie dążyć do wyznaczonego celu, który związany jest z obszarem zawodowym lub finansami. Do obowiązków zawodowych możesz zaś podchodzić z dość dużą dyscypliną.

Miłość, uczucia – Rycerz Buław

W tym miesiącu, jeśli jesteś w związku – możesz wywierać pozytywny wpływ na swojego partnera bądź on taki wpływ będzie wywierał na Ciebie. Może pojawić się otwartość, zmysłowość, intensyfikacja i rozkwit uczuć. Rycerz Buław, w kwestiach uczuciowych, może również mówić o jakiś nagłych, gwałtowanych, nieoczekiwanych zmianach lub decyzjach.

Jeśli jesteś singlem – być może obierzesz sobie „za cel” jakiś konkretny obiekt westchnień, będzie to raczej świadomy i przemyślany wybór. W tym miesiącu możesz wybrać się na jakieś niezobowiązujące spotkanie lub nawet wdać się w romans. Możliwe, że w tym miesiącu będziesz dość aktywny, temperamentny, otwarty i wychodzący z inicjatywą.

Otoczenie / co przychodzi z zewnątrz? – Cesarzowa

Cesarzowa może wskazywać na zbieranie owoców wcześniejszej pracy i działań. Cesarzowa to energia obfitości, dostatku, zadowolenia. W tym miesiącu może pojawić się rozwiązanie dla wcześniejszych problemów czy trudności – być może sam wpadniesz na jakiś pomysł. Dzięki temu Twoja sytuacja może ulec niespodziewanej poprawie.

Przy karcie Cesarzowej możesz otrzymać wsparcie / pomoc od jakieś kobiety – może to być Twoja matka, siostra, szefowa czy choćby przyjaciółka. W tym miesiącu mogą pojawić się dobre wiadomości czy jakaś niespodzianka, masz również szansę na spotkanie ciekawych, interesujących ludzi.

Przy karcie Cesarzowej może pojawić się ciąża (np. u osoby z Twojego otoczenia) lub mogą mieć miejsce narodziny dziecka. Jeśli jesteś mężczyzną – Cesarzowa może zwiastować pojawienie się tej odpowiedniej kobiety lub ważną rolę może odegrać Twoja żona / partnerka.

Rada – Świat

Otwórz się na otaczający Cię świat. Pozostań otwarty na nowe sytuacje, szanse czy nowe możliwości, doświadczenia, ludzi, wszystko nowe, co może w tym miesiącu wkroczyć do Twojego życia. Poszerzaj horyzonty, zachowaj otwarty umysł., otwórz się na sposób myślenia również innych ludzi, nie walcz za wszelką cenę upierając się przy swoim (o czym mówi karta 5 Buław). Bądź bardziej wyrozumiały dla innych, jeśli trzeba staraj się współpracować z innymi.

Doceń to, co masz i pamiętaj, że Twój świat – zależy w dużej mierze do Twojego nastawienia i myśli.

Potrzebujesz czytania prywatnego?  Sprawdź zakładkę: