Tarot na tydzień 13.06.2022 – 19.06.2022 – Baran

Witaj na swoim czytaniu tygodniowym! Sprawdzimy z jakimi energiami w tym tygodniu może spotkać się zodiakalny Baran.

baran tarot na tydzień 13.06.2022 do 19.06.2022

Twoja energia ogólna na ten tydzień – 8 Buław

Ten tydzień może być dla Ciebie dość dynamiczny i aktywny. Przy karcie 8 Buław możesz mieć sporo pracy, również niektóre sprawy mogą zdecydowanie nabrać tempa. Może pojawiać się wiele zdarzeń jednocześnie, co może wywołać nieco zamieszania. 8 Buław wskazuje również na szybki rozwój wypadków. Czas zastoju może się zakończyć. Karta 8 Buław wskazuje na natłok informacji i wydarzeń. Jednocześnie Ty sam możesz odczuwać chęć i motywację do działania. Masz szansę zdecydowanie ruszyć do przodu.

Przy karcie 8 Buław możesz odczuwać intensyfikację w kwestii komunikacji z innymi (w formie niebezpośredniej – telefony, maile, listy czy smsy). Możliwe, że nawiążesz nowe kontakty lub pojawią się jakieś nowe informacje. Być może odnowisz kontakt z osobą, z którą dawno nie rozmawiałeś.

Możliwe, że coś wyjdzie na jaw, a dzięki pozyskanym wiadomościom / informacjom odniesiesz jakieś korzyści w przyszłości lub przyczyni się to do Twojego rozwoju. Być może czeka Cię jakaś krótsza podróż. W tym tygodniu mogą pojawić się u Ciebie nowe pomysły lub odkryjesz nowe zainteresowania / pasje.

Energia z zewnątrz / co niespodziewanego może się wydarzyć – Rycerz Kielichów

W tym tygodniu mogą pojawić się dla Ciebie dobre wiadomości, sprawiające radość. Być może otrzymasz, w tym tygodniu, jakąś propozycję, ofertę lub zaproszenie na miłe spotkanie. Karta mogłaby również mówić o zmianach lub krótszych podróżach (szczególnie do miejsc, które wiążą się ze wspomnieniami bądź silnymi emocjami).

Dla niektórych karta Rycerza Kielichów może mówić o rozpoczęciu nowego etapu w życiu uczuciowym, dla innych o miłosnej przygodzie. Rycerz Kielichów mówi o nowym związku, nowej relacji, u niektórych na spotkanie miłej i czarującej osoby. Dla osób w związkach przychodzi zaś czas na działanie oraz podejmowanie decyzji odnośnie relacji.

Jeśli jesteś kobietą – być może jakiś mężczyzna (z trygonu wody, tj. Rak, Skorpion, Ryby) może nieco zawrócić Ci w głowie. Jest to jednak osoba niezbyt dojrzała, niepewna swoich uczuć, jednakże z poczuciem humoru. Nie warto byłoby w tym wypadku traktować na poważnie takiej znajomości.

Z otoczenia możesz odczuwać atmosferę miłości czy po prostu przyjacielskiego wsparcia.

Rada – 10 Kielichów

Staraj się skupić, w tym tygodniu, na utrzymywaniu dobrych relacji z bliskimi, przyjaciółmi. Staraj się doceniać to, co masz. Spróbuj popatrzeć realnie i rzeczowo na aktualne stosunki z bliskimi Ci osobami. Być może na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku, natomiast w rzeczywistości może być nieco inaczej. Możliwe, że patrzysz w tej kwestii nieco iluzorycznie na otaczającą Cię rzeczywistość. Warto byłoby skupić się na praktycznej stronie życia. Staraj się jednak nie być nadopiekuńczym wobec bliskich i nie stawiaj im zbyt wysokich wymagań.