Tarot Panna Czerwiec 2023

Tarot Panna Czerwiec 2023

Witaj na swoim czytaniu miesięcznym! Sprawdzimy z jakimi energiami w tym miesiącu może spotkać się zodiakalna Panna.

Twoja energia ogólna na ten miesiąc – 9 Buław

W tym miesiącu może pojawić się u Ciebie zachwianie poczucia bezpieczeństwa, niepokój, podejrzliwość, zmęczenie. Być może w jakiejś sprawie, w której się starałeś nie osiągnąłeś jeszcze sukcesu. Być może masz już dość, brakuje Ci sił, aby doprowadzić sprawę do końca. Być może Cię to przerosło, gdyż pokonałeś już wiele trudności i przeszkód, ale nadal nie ma efektów.

Z drugiej strony 9 Buław mówi o konsekwentnym działaniu, rzetelności, zamknięciu podjętych projektów i przedsięwzięć, doprowadzając sprawy do końca. Przy karcie 9 Buław możesz czuć zmęczenie pracą, obowiązkami. Być może będziesz marzyć o urlopie bądź zrobieniu sobie choćby krótszej przerwy. 9 Buław może wskazywać, że będziesz przyjmować postawę obronną w stosunku do otoczenia i ludzi będąc przygotowanym na ewentualne zagrożenie.

Warto byłoby się nie poddawać, może to być dla Ciebie w zasadzie ostatnia prosta, a osiągnięcie sukcesu jest już bliskie. Każdą przeszkodę czy trudność możesz potraktować jako możliwość rozwoju, w pewnym sensie wyzwanie, możliwość nauki oraz uczynienie Cię silniejszym.

Praca i finanse – 10 Buław

Czerwiec może być bardzo pracowity, może pojawić się sporo spraw do załatwienia, zadań do zrealizowania. W pracy 10 Buław mówi o przeciążeniu, przemęczeniu. Przy 10 Buław możemy odczuwać potrzebę zrobienia sobie przerwy, odpoczynku, wzięcia urlopu. Niektórzy mogą odczuwać niezbyt sprzyjające warunki w miejscu pracy. Przy 10 Buław możliwe jest jednak zakończenie trudnego zadania, jakiegoś projektu / przedsięwzięcia.

W kwestii finansów 10 Buław mogłaby mówić o problemach z gospodarowaniem pieniędzmi, ze spłatą zobowiązań. Kwestie finansowe mogą być dla Ciebie, w tym miesiącu, ciężarem.

Miłość, uczucia – 2 Kielichów

Jeśli jesteś w związku – w Czerwcu może panować w relacji harmonia, zrozumienie, stabilizacja, zgoda, a u niektórych pogłębienie / odrodzenie się uczuć. W tym miesiącu możecie zgodnie dążyć do celu, możecie polegać również na drugiej osobie. To również partnerstwo oraz wzajemne wspieranie się, współpraca. Przy karcie 2 Kielichów mogą mieć miejsce zaręczyny, deklaracja uczuć czy zawarcie związku małżeńskiego.

Single mają szansę na romans, ale i możliwość wejścia w wartościową relację, która mogłaby być oparta o wzajemne zaufanie, szacunek i równe traktowanie każdej z osób. Prawdopodobnie jesteś już gotowy na tworzenie dojrzałego, poważnego i długotrwałego związku. Być może w Czerwcu doznasz zauroczenia lub się zakochasz.

Otoczenie / co przychodzi z zewnątrz? – Rycerz Kielichów

W tym miesiącu istotną rolę może odegrać u Ciebie mężczyzna z trygonu wody (Rak, Skorpion lub Ryby). Być może osoba ta wyjdzie do Ciebie z jakąś propozycją, ofertą, wiadomością lub zaproszeniem na miłe spotkanie.

Z otoczenia możesz odczuwać atmosferę miłości czy po prostu przyjacielskiego wsparcia. Dla niektórych karta będzie mówiła o spotkaniu miłej i czarującej osoby.

Karta mogłaby może wskazywać również na krótszą podróż lub podejmowanie decyzji w kwestiach relacyjnych.

Rada – Arcykapłanka

Staraj się przede wszystkim ufać swojej intuicji, przeczuciom. Zwróć uwagę na swoje przeczucia i sny. Na wszelkie pytania staraj się szukać odpowiedzi w głębi siebie. Postaraj się zachować równowagę między swoim światem wewnętrznym, a otoczeniem, między sferą pracy a uczuciową. W tym miesiącu warto byłoby przyjrzeć się swojej duchowości, postawić na kontakt z przyrodą, pomedytować, odpocząć, zwrócić się nieco w stronę duchową. Być może będziesz dość zmęczony, przytłoczony obowiązkami zawodowymi lub sytuacją finansową (o czym mówi karta 10 Buław).

Staraj się nie podejmować żadnych radykalnych decyzji w tym miesiącu. Nie spiesz się, oceniaj sytuacje czy okoliczności na spokojnie, w mądry sposób.

Potrzebujesz czytania prywatnego? Sprawdź zakładkę: