Tarot Panna Styczeń 2022

Tarot Panna Styczeń 2022

Energia z jaką wchodzisz w ten miesiąc 7 Buław

W tym miesiącu możesz odczuwać presję ze strony otoczenia. Możliwe, że będziesz musiał wyznaczać pewne granice, stawiać opór opozycji oraz bronić się. Ogólnie 7 Buław to karta obrony – poglądów, racji czy przekonań.

W tym czasie możesz czuć, że wszystko sprzysięgło się przeciw Tobie, a wręcz jesteś atakowany ze wszystkich stron. Ty jednak stoisz na silnej pozycji i jesteś zdecydowany.

W Styczniu możesz przezwyciężyć problemy, a także konsekwentnie dążyć do wyznaczonego celu. Możesz odczuwać siłę oraz determinację do walki, aby osiągnąć zamierzony cel, nie zważając na pojawiające się trudności czy opór pochodzący z zewnątrz. Możliwe, że swoją energię skierujesz właśnie na rozwój i dążenie do realizacji planu (swoją drogą dobrego i dokładnego).

Może to być dla Ciebie czas rozwoju, doskonalenia się, pokonywania własnych ograniczeń oraz samotnych zmagań.

Praca i finanse – Paź Buław

W tym miesiącu mogą pojawić się u Ciebie nowe wyzwania czy istotne zadania w miejscu pracy. Paź Buław może mówić także o podejmowaniu śmiałych oraz entuzjastycznych działań, o chwytaniu nowych możliwości i okazji.

Być może w tym czasie pojawi się jakieś nie do końca spodziewane wydarzenie, które da Ci szansę na nowy etap w rozwoju osobistym. Możesz otrzymać jakieś propozycje zawodowe, może awans i nowe stanowisko. Karta Pazia Buław może wskazywać na jakieś spotkania, kontakty czy wiadomości związane z pracą.

W Styczniu możesz również rozpoczynać jakiś kurs czy szkolenie. Ogólnie może to być dla Ciebie okres nauki i zdobywania doświadczenia. Możesz jednocześnie czuć chęć do nauki i rozwoju, możesz być również otwarty na nowe doświadczenia.

Ogólnie Paź Buław może wskazywać na dobry czas pod względem finansowym, mogą pojawić się również zwroty z poczynionych wcześniej inwestycji.

Miłość, uczucia – 5 Denarów

Jeśli jesteś w związku – możesz odczuwać pewne braki, np. brak zainteresowania / uwagi ze strony partnera, ciepła, dowartościowania, akceptacji, miłości czy choćby czasu dla siebie. Możliwe, że będzie brakowało Ci nadziei na poprawę aktualnej sytuacji w relacji. Być może u niektórych w związkach pojawią się jakieś nieporozumienia, kłótnie czy problemy z okazywaniem uczuć.

Single mogą z kolei odczuwać brak drugiej osoby, jednocześnie mając problem w znalezieniu tej właściwej osoby. Być może czujesz, że los w kwestii uczuciowej jest przeciwko Tobie.

Energia z zewnątrz – 7 Mieczy

W Styczniu mogą pojawić się jakieś nadarzające się okazje, nowe sytuacje, które będą wymagały szybkiej reakcji, podjęcia szybkiej decyzji, aby szanse móc wykorzystać z powodzeniem, najlepiej jak to możliwe. Dobrze byłoby być czujnym oraz wykazać się sprytem. Możliwe, że w tym miesiącu znajdzie się rozwiązanie dla jakiś trudnych spraw czy sytuacji.

7 Mieczy jest również kartą oszusta / złodzieja – uważaj, aby dokładnie wszystkiego pilnować (np. podpisując umowy), ale również aby wszystko dokładnie zamykać (drzwi do auta, domu itd.), aby nie narazić się na straty.

Ktoś w Twoim otoczeniu może ukrywać swoje prawdziwe intencje, być może działając nieuczciwe. Przyglądaj się zatem bacznie otoczeniu – nie wszystko może być takim, jakim Ci się wydaje.

Co niespodziewanego może się wydarzyć – 6 Buław

W Styczniu masz szansę na odniesienie jakiegoś sukcesu. Mogą pojawić się dobre wiadomości / informacje, miłe, pozytywne wydarzenia oraz sytuacje.

Możliwe, że odczujesz wsparcie ze strony bliskich Ci osób w realizacji zamierzeń czy planów. Być może zyskasz uznanie w oczach innych, otrzymasz jakieś wyróżnienie czy pochwałę, przez co odczujesz zadowolenie, spełnieni i zwiększone poczucie własnej wartości.

6 Buław jest kartą zwycięstwa – w tym miesiącu możesz zatem odnieść jakieś zwycięstwo. Być może zakończysz jakieś przedsięwzięcie / projekt z powodzeniem.

Ostrzeżenie, na co uważać – Świat

Staraj się nie wracać do tego, co było. Otwórz się na nowe możliwości, sytuacje czy ludzi. Twój Świat i otoczenie zależy od Twoich myśli.

Pamiętaj, aby nie osiadać na laurach, po osiągnięciu ewentualnego sukcesu (o którym mówiła karta 6 Buław).

Rada – 8 Mieczy

Jeśli jakieś sprawy z przeszłości wywołują w Tobie negatywne emocje i blokują Ci obecnie działania, warto abyś je przepracował. Nie poddawaj się zwątpieniu, gdyż przez to możesz nie zauważać pojawiających się nowych szans czy możliwości. Odważ się i poszukaj wokół nowych możliwości czy wyjścia z trudnej sytuacji.

Postaraj się znaleźć w sobie cierpliwość oraz wytrwałość pozwoli Ci to przybliżyć się do celu.

Energia z jaką kończysz ten miesiąc As Buław

Na koniec miesiąca może pojawić się u Ciebie przypływ inspiracji, być może jakiś nowy pomysł. Jednocześnie możesz czuć chęć do zmiany, motywację, siłę, odwagę oraz energię do działania. Możesz być bardziej ambitny i kreatywny.

As Buław wskazuje na dynamikę, aktywność, początek jakiegoś nowego przedsięwzięcia czy nowe możliwości, znajomości, projekty czy nowa praca. Rozpoczynać będziesz je z pasją i aktywnością.

Końcówka miesiąca może być dla Ciebie dość aktywna, jednak energii, chęci i motywacji do działania nie powinno Ci zabraknąć. To sprzyjający czas, który warto dobrze spożytkować.