Tarot Rak Czerwiec 2023

Tarot Rak Czerwiec 2023

Twoja energia ogólna na ten miesiąc – Giermek Kielichów

W tym miesiącu możesz być bardziej wrażliwy, emocjonalny, działać instynktownie, bardziej ufać swoim przeczuciom. Możliwe, że sam będziesz sobie umilać czas oraz sprawiać drobne przyjemności – może w postaci jakiś zakupów.

Giermek Kielichów niesie za sobą ciekawe okazje, propozycje oraz nowe możliwości. Dla niektórych karta Giermka Kielichów będzie mówiła o stawianiu pierwszych kroków w nowej dziedzinie czy obszarze, byciu z zupełnie nowych sytuacjach. Możliwe, że będziesz zdobywać nowe umiejętności / doświadczenie lub zaczniesz uczyć się czegoś nowego.

Giermek Kielichów może wskazywać również na otrzymanie pomocy od innej osoby lub spotkanie / wizytę osoby dawno nie widzianej. Możliwe, że młodsza od Ciebie osoba (np. Twoje dziecko, ale niekoniecznie) będzie chciała spędzić z Tobą nieco więcej czasu.

Praca i finanse – Kochankowie

W tym miesiącu mogą mieć miejsce sytuacje, w których będzie należało dokonać wyboru powiązanego z pracą zawodową (np. dotyczącego stanowiska czy miejsca pracy).

Jeśli myślisz o zmianie pracy – nie zwlekaj, podejmij decyzję jak najszybciej, zbyt długie zwlekanie może bowiem Ci zaszkodzić. Kochankowie mówią o tym, że warto iść za swoim powołaniem, nawet jeśli jest to związane ze zmianą pracy czy przebranżowieniem.

W kwestiach decyzji dotyczących inwestycji finansowych należy rozważyć wszystkie za i przeciw, przeanalizować dostępne opcje. Dodatkowo w kwestii finansów – mogą pojawić się korzyści związane z pracą artystyczną.

Miłość, uczucia – Głupiec

W relacji Głupiec może wskazywać na dzielenie pasji i zainteresowań, wspólne spędzanie czasu, ale i dla niektórych ciążę czy pojawienie się dziecka, które może przyczynić się do umocnienia związku. W tym miesiącu związek może rozkwitnąć, u niektórych przejść na kolejny etap. Jeśli wcześniej miały miejsce jakieś kłótnia czy nieporozumienia – teraz może dojść do pojednania, pogodzenia się, wybaczenia ale i rozpoczęcia wszystkiego od nowa, dając sobie nową szansę. Warto w tym miesiącu poszukać tej radości i spontaniczności z początków relacji.

Dla Singli karta Głupca mówić o pojawieniu się nowego uczucia, flircie, romansie, miłości od pierwszego wejrzenia, ale i wejścia w nowy związek.

Otoczenie / co przychodzi z zewnątrz? – 6 Mieczy

W tym miesiącu mogą pojawić się u Ciebie zmiany – dla niektórych będzie to zmiana otoczenia (przeprowadzka, wyruszenie w nieznane, wyjazd), dla innych odejście od trudnych sytuacji. Być może podejmiesz decyzję, że nie chcesz już dłużej tkwić w miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz. Niektórzy mogą wyruszyć w poszukiwaniu czegoś nowego i lepszego. Dla niektórych 6 Mieczy może wskazywać na zmianę miejsca zamieszkania, wyruszenie w podróż.

Ten miesiąc może być dla Ciebie końcem pewnego etapu, a jednocześnie rozpoczęciem nowego. 6 Mieczy mówi o postępie oraz nowych wydarzeniach. Przy karcie 6 Mieczy może również pojawić się skuteczne rozwiązanie dla problemów.

Rada – 8 Kielichów

Jeśli coś Ci nie służy, nie daje satysfakcji, nie przynosi radości – odejdź i pozostaw to za sobą. Zostaw stare sprawy za sobą. Nie rób sobie wyrzutów z tego powodu, że chcesz od czegoś odejść, masz prawo mieć dosyć. Postaraj się porzucić stare, niewygodne układy czy męczące Cię ograniczenia (również te emocjonalne).

Ufaj przede wszystkim swojej intuicji, staraj się podążać za głosem serca bądź bardziej spontaniczny – szczególnie w kwestiach uczuciowych (o czym mówi karta Głupca). Jeśli potrzebujesz odpocząć – wyjedź, zrób sobie przerwę (o czym mówi również karta 6 Mieczy).

Potrzebujesz czytania prywatnego? Sprawdź zakładkę: