Tarot Ryby Czerwiec 2023

Tarot Ryby Czerwiec 2023

Twoja energia ogólna na ten miesiąc – 6 Mieczy

W tym miesiącu możesz odwrócić się od trudnych sytuacji. Być może będziesz odczuwać chęć, aby rozpocząć wszystko od nowa. Możliwe, że nie będziesz chciał dłużej tkwić w miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz. Być może zdecydujesz się wyruszyć w poszukiwaniu czegoś nowego, lepszego. 6 Mieczy może mówić o zmianie otoczenia / miejsca, o odejściu od problemów, dla innych o rozstaniu czy podróży. Czasami przy tej karcie może pojawić się decyzja o przeprowadzce. Może to być wyruszenie w nieznane, wejście na nową drogę.

Ten miesiąc może być dla Ciebie czasem przemian. Przy karcie 6 Mieczy możesz powoli wychodzić z mroku, być może jakiejś traumy. Być może przejdziesz osobisty rozwój, proces uzdrawiania, swego rodzaju duchową przemianę. Możesz przy tym czuć się osamotniony, nie być chętny do przyjmowania pomocy od innych.

Być może zmiany, które zechcesz wprowadzać oparte będą na wiedzy, która wyniesiona jest z trudnych, niekiedy bolesnych doświadczeń. Masz szansę na rozpoczęcie czegoś nowego, nie tkwiąc dłużej w miejscu czy sytuacjach, które już Ci nie służą.

Praca i finanse – As Buław

W tym miesiącu możesz rozpoczynać nowy projekt, przedsięwzięcie. As Buław to potencjał, nowy początek. Masz szansę na zdobywanie nowych doświadczeń, umiejętności w obszarze zawodowym. W Czerwcu możesz znaleźć dla siebie nowe, kreatywne zajęcie, które umożliwi w przyszłości pozyskiwanie korzyści finansowych. W pracy możesz czuć motywację, iskrę do działania, zapał.

Dla niektórych karta Asa Buław może mówić o rozpoczęciu nowych działań, dla niektórych o rozpoczęciu działalności gospodarczej / zawodowej. Dla osób na etacie karta mogłaby wskazywać na rozwój kariery, propozycję awansu, czy podwyżkę.

Miłość, uczucia – 3 Mieczy

W tym miesiącu możesz doświadczyć jakiegoś nagłego rozczarowania, smutku, cierpienia, straty, zranienia czy złamanego serca. 3 Mieczy może mówić o rozłące, rozstaniu, tęsknocie za drugą osobą. Możliwe, że w tym czasie, nie wszystko będzie układać się pod względem uczuciowym tak, jakbyś chciał. Być może zderzysz się z rzeczywistością i zakończysz jakiś etap w życiu uczuciowym. Przy 3 Mieczy mogą pojawić się jakieś nieprzyjemne wydarzenia czy sytuacje związane z uczuciami.

W związku może pojawić się kłamstwo, zawód, rozgoryczenie, poczucie osamotnienia, separacja, żal czy emocjonalne cierpienie. 3 Mieczy może mówić o doświadczeniu zranienia, zdradzie, wypaleniu się związku. Być może stwierdzisz, że relacja nie ma już racji bytu.

Jeśli jesteś singlem – przy karcie 3 Mieczy możesz nadmiernie rozpamiętywać przeszłość, a przez to możesz być emocjonalnie wycofany, nieco zamknięty i nie mieć ochoty wchodzić w nowe relacje.

Otoczenie / co przychodzi z zewnątrz? – Arcykapłanka

Karta Kapłanki mówi o tym co ukryte, nieznane. Przy karcie Kapłanki tajemnice czy pewne sekrety mogą wyjść na jaw. Być może są sprawy, o których dopiero się dowiesz, jakaś prawda może zostać ujawniona.

Otoczenie może być bardziej spokojne, zrównoważone, sprzyjające przemyśleniom. Warto byłoby również zwrócić uwagę na nietypowe znaki, sny i przeczucia.

Rada – Księżyc

Postaw w najbliższym czasie na kierowanie się logiką, myślenie racjonalne, podejście zdroworozsądkowe. Staraj się kierować przede wszystkim faktami, sprawdzonymi informacjami. Staraj się stąpać mocno po ziemi. Stawiaj na jasność przekazu, klarowną komunikację.

Bądź szczególnie ostrożny w kwestii wchodzenia z kimś w współpracę, nowe projekty / przedsięwzięcia (o czym mówi karta Asa Buław) w kwestii podpisywania umów / dokumentów czy inwestowania pieniędzy. Być może coś dla Ciebie jest ukryte i możesz wszystkiego nie wiedzieć (o czym mówi karta Arcykapłanki). Sprawdzaj wszystko dwa razy, działaj ostrożnie.

Potrzebujesz czytania prywatnego? Sprawdź zakładkę: