Tarot Ryby Styczeń 2022

Tarot Ryby Styczeń 2022

Energia z jaką wchodzisz w ten miesiąc – Sprawiedliwość

W Styczniu możesz porządkować niektóre sprawy, być może będziesz coś podsumowywać. Możliwe, że będziesz wracać do spraw zaległych, aby móc wreszcie je rozliczyć. Miesiąc Styczeń może być dla Ciebie czasem wyborów, wybaczenia, odcięcia się od starych spraw poprzez ich zamknięcie, ale również dążenia do uzyskania stabilizacji, równowagi i spokoju.

Decyzje podjęte wcześniej mogą w tym miesiącu przynieść pozytywny bądź negatywny skutek. Jeśli postępowałeś wcześniej nie do końca uczciwie – w Styczniu być może ujrzy to światło dzienne. Karta Sprawiedliwości może mówić również o podpisywaniu umów, jakiś kontraktów. W karcie Sprawiedliwości masz szansę odzyskać należności lub też spłacić pewne długi.

Możliwe, że w tym miesiącu będziesz przez kogoś oceniany lub sam będziesz kogoś oceniać. To dobry czas na znalezienie złotego środka, podjęcie decyzji, ale również na zerwanie ze złymi nawykami.

Praca i finanse – 8 Mieczy

W tym miesiącu możesz czuć lęk o przyszłość w kontekście materialnym, może też brak wiary we własne działania czy możliwości. Być może będziesz czuć jakieś ograniczenia związane z Twoim nastawieniem czy sposobem myślenia.

Być może niewłaściwie organizujesz sobie pracę, może też czujesz taki kryzys czy bezsilność związaną z wykonywaną przez Ciebie pracą. Również Twoje działania mogą być dość powolne oraz nieefektywne. Możliwe też, że wyolbrzymiasz swoje obawy, lęki i trudności. Może również nie do końca wykorzystujesz swoje możliwości i potencjał.

Możliwe, że nie czujesz się usatysfakcjonowany swoją pracą, być może otrzymujesz zbyt małe wynagrodzenie lub po prostu nie jest to jakieś ambitne, wysokie stanowisko.

Karta 8 Mieczy może mówić o oszczędzaniu oraz mądrym i ostrożnym gospodarowaniu swoimi zasobami finansowymi. Możliwe, że będziesz myśleć o jakiś długofalowych planach związanych z finansami czy inwestycjami.

Miłość, uczucia – 3 Mieczy

W tym miesiącu możesz doświadczyć rozczarowania, smutku, cierpienia, straty, zranienia czy złamanego serca. 3 Mieczy może mówić o rozłące, rozstaniu, tęsknocie za drugą osobą.

Możliwe, że w tym czasie, nie wszystko będzie układać się pod względem uczuciowym tak, jakbyś chciał. Być może zderzysz się z rzeczywistością i zakończysz jakiś etap w życiu uczuciowym. Przy 3 Mieczy mogą pojawić się jakieś nieprzyjemne wydarzenia czy sytuacje związane z uczuciami.

W związku może pojawić się kłamstwo, zawód, rozgoryczenie, poczucie osamotnienia, separacja, żal czy emocjonalne cierpienie.

Przy karcie 3 Mieczy możesz nadmiernie rozpamiętywać przeszłość, a przez to możesz być nieco wycofany i nie mieć ochoty wchodzić w nowe relacje.

Energia z zewnątrz – 3 Denarów

W Styczniu możesz zostać doceniony przez innych, co podbuduje Twoje poczucie wartości. Być może usłyszysz na swój temat pochwały i zyskasz uznanie otoczenia. Przy karcie 3 Denarów możesz osiągnąć jakiś sukces czy otrzymać nagrodę za swoją pracę. Możliwe, że będziesz miał szansę zaprezentować swoje możliwości oraz umiejętności.

Być może czekają Cię, w tym miesiącu, jakieś działania typowo zespołowe w celu realizacji jakiegoś nowego projektu czy przedsięwzięcia. Możesz mieć sporo spraw do załatwienia, aczkolwiek spokojnie sobie ze wszystkim poradzić, z pewnością możesz liczyć na pomoc innych osób.

Przy karcie 3 Denarów masz szansę ruszyć do przodu, osiągnąć kolejny stopień rozwoju – być może poprzez podniesienie swoich kwalifikacji.

3 Denarów może wskazywać również na tworzenie długoterminowych planów, być może związanych z finansami (o czym już wcześniej mówiła karta 8 Mieczy).

Co niespodziewanego może się wydarzyć – Kochankowie

W tym miesiącu może zajść u Ciebie konieczność podjęcia decyzji oraz dokonaniu wyboru, który związany jest z obszarem uczuciowym. Możliwe, że decyzja ta będzie związana z odcięciem się od czegoś lub kogoś (może to dotyczyć zranienia, o którym mówiła już karta 3 Mieczy). Możesz znaleźć się na rozdrożu, pojawić się może wahanie / dylemat to zrobić. Ten miesiąc może przynieść dla Ciebie pewien, życiowy zwrot. Możliwe, że rozprawisz się ze starymi sprawami, coś zostanie podsumowane, rozliczone (o czym mówiła karta Sprawiedliwości) i finalnie dokonasz wyboru.

Kochankowie mogą też mówić o wzięciu udziału w jakiejś uroczystości / wydarzeniu związanym z uczuciami (np. ślub).

Ostrzeżenie, na co uważać – 9 Denarów

Uważaj na pewne osoby, które mogą chcieć znaleźć się w Twoim otoczeniu wyłącznie ze względu na ewentualny wzrost materialny / finansowy. Staraj się być świadom, kto wokół Ciebie się znajduje i dlaczego – pomoże Ci to uniknąć ewentualnych rozczarowań.

Uwierz w swoje możliwości, nie wątp w nie. Doceń potencjał, jaki w sobie nosisz. Miej również na uwadze, ile już do tej pory udało Ci się osiągnąć oraz doceń, to co już masz.

Rada – Królowa Buław

Nie bój się podejmować nowych wyzwań, jeśli o czymś marzysz – podejmij się realizacji! Uwierz w swoje możliwości i zacznij odważnie działać.

Doceń pomoc, która może pojawić się ze strony kobiety w Twoim otoczeniu, gdyż jej pomoc może okazać się dla Ciebie nieoceniona. Dzięki niej możesz również osiągnąć jakiś sukces oraz świętować.

To jest również dobry czas na przeanalizowanie swojej kobiecości.

Energia z jaką kończysz ten miesiąc 10 Denarów

Na koniec Stycznia możesz zacząć odczuwać stabilizację i bezpieczeństwo materialne / rodzinne. Być może będziesz dążyć do zabezpieczenia materialnego swojej rodziny, starając się umiejętnie gospodarować swoimi zasobami.

Przy karcie 10 Denarów dla niektórych może pojawić się spadek czy jakaś forma darowizny. Karta może mówić o powodzeniu finansowym, które może pojawić się z zewnątrz. 10 Denarów może wskazywać na zakup nieruchomości (mieszkania, domu czy działki). W tym czasie możesz spędzić więcej czasu z bliskimi, być może udasz się na rodzinne spotkanie, możesz otrzymać zaproszenie na jakąś rodzinną uroczystość (np. ślub) lub wziąć w niej udział. Możliwe, że będzie to czas wprowadzania zmian w rodzinie.

10 Denarów może wskazywać na otrzymanie wsparcia ze strony bliskich – czy to w postaci finansowej / materialnej lub po prostu w formie cenne, dobrej rady – popartej doświadczeniem życiowym.