Tarot Skorpion Czerwiec 2023

Tarot Skorpion Czerwiec 2023

Twoja energia ogólna na ten miesiąc – 8 Mieczy

W tym miesiącu możesz odczuwać wewnętrzne blokady, ograniczenia, zagubienie, przytłoczenie, słabość, bezradność. Przy 8 Mieczy te ograniczenia często my sami sobie narzucamy, aczkolwiek z drugiej strony my sami możemy te ograniczenia z siebie zrzucić. Przy karcie 8 Mieczy możesz, przez tkwienie w takiej mentalnej klatce, nie dostrzegać, pozbawiać się i nie korzystać z pojawiających się szans, możliwości czy okazji.

Ten miesiąc może być dla Ciebie czasem, w którym będziesz zamknięty na inne sposoby myślenia, poglądy czy przekonania innych ludzi. 8 Mieczy to takie zamknięcie się w klatce własnych myśli i przekonań.

8 Mieczy mówi w pewnym sensie o byciu w mentalnej niewoli, strachu. To takie podejście, kiedy my sami jesteśmy dla siebie największym wrogiem, wmawiamy sobie, że czegoś nie możemy, nie potrafimy, nie damy sobie rady – jednakże to tylko i wyłącznie myśli, nie rzeczywistość. To również możliwe odczuwanie braku wiary we własne możliwości, ale i poczucie, że sytuacja w której się znajdujesz jest bez wyjścia.

Przy 8 Mieczy możesz nie wykorzystywać swoich możliwości, potencjału, poprzez strach, lęk, brak odwagi, uciekanie od podejmowania działań czy odpowiedzialności.

Praca i finanse – Moc

W tym miesiącu masz szansę pokonać wszelkie trudności, przeszkody czy problemy związane z pracą zawodową. Swoje obowiązki możesz wykonywać z pasją i zaangażowaniem. Podjęte decyzje czy działania mogą przynieść Ci zasłużoną nagrodę, pochwałę, masz szansę odnieść zawodowy sukces.

W obszarze finansowym karta Mocy może mówić o stabilizacji, silnej pozycji. Moc może wskazywać również na opłacalne przedsięwzięcie.

Miłość, uczucia – 7 Kielichów

Jeśli jesteś w związku – w tym miesiącu możesz odczuwać niezdecydowanie, być może Ty i Twój partner macie nieco inne spojrzenie / wizję na temat Waszego związku. Być może nieco będziesz idealizować swojego partnera czy bujać w obłokach co do Waszych planów na przyszłość. Możliwe, że masz chęć, aby podjąć wspólnie takie kroki, aczkolwiek może pojawić się wiele opcji do wyboru. Przy karcie 7 Kielichów może pojawić się u Ciebie problem z realną oceną rzeczywistości.

Jeśli jesteś singlem – w tym miesiącu możesz odczuwać niezdecydowanie co do potencjalnych partnerów / ewentualnych relacji lub podejmowanych działań w obszarze uczuciowym. W tym miesiącu możesz mieć wysokie, wręcz nierealne oczekiwania do przyszłego partnera. Być może, podobnie, jak osoby w związku – będziesz żył iluzjami, złudzeniami czy marzeniami.

Otoczenie / co przychodzi z zewnątrz? – 8 Monet

Ten miesiąc może być dla Ciebie dość pracowity, otoczenie może przynieść Ci sporo zadań i obowiązków. Możliwe, że będziesz musiał zaangażować się w pracę nad jakimś projektem czy przedsięwzięciem. 8 Denarów mówi o pracowitości, obowiązkach, sumienności i działaniu.

Możliwe, że zdecydujesz się na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych, zdobycie nowych umiejętności lub ich rozwój. Być może zapiszesz się na jakiś kurs, szkolenie lub samodzielnie będziesz się czegoś uczyć, ponieważ sytuacja z zewnątrz będzie tego wymagała.

Jeśli poszukujesz pracy – w tym miesiącu masz szansę ją znaleźć (o czym mówi również karta Mocy).

Rada – 9 Kielichów

Zadbaj o nieco więcej relaksu, daj sobie możliwość i czas na odprężenie, dobrą zabawę, szczególnie jeśli z otoczenia pojawi się więcej obowiązków czy spraw do załatwienia (o czym mówi karta 8 Monet).

Zadbaj o swoje emocje i samopoczucie, być może będziesz odczuwał niemoc, zablokowanie (o czym mówi karta 8 Mieczy). Postaraj się sprawić sobie choćby drobną przyjemność w tym miesiącu. Być może będziesz potrzebować odpoczynku psychicznego, regeneracji.

Potrzebujesz czytania prywatnego? Sprawdź zakładkę: