Tarot Skorpion Styczeń 2022

Tarot Skorpion Styczeń 2022

Energia z jaką wchodzisz w ten miesiącKrólowa Buław

W tym miesiącu możesz aktywnie działać, jednocześnie odczuwając pewność siebie, niezależność, samodzielność, optymizm i entuzjazm. Być może chętnie będziesz zarażać innych swoją pozytywną energią. W tym czasie może również wiele się u Ciebie dziać, Królowa Buław przynosi bowiem dynamikę oraz podejmowanie zdecydowanych działań.

Królowa Buław to kobieta zdeterminowana, niezależna, odważna, która doskonale wie, czego chce. Możliwe, że będziesz, w tym miesiącu właśnie w takiej energii lub w tym czasie spotkasz taką kobietę.

Przy karcie Królowej Buław możesz liczyć na powodzenie wszelkich przedsięwzięć czy planów. W tym czasie możesz mieć takie wewnętrzne przekonanie – wiem czego chcę oraz w jakim kierunku zmierzam. Masz również szansę osiągnąć jakiś sukces za sprawą współpracy z kobietą przyjazną, energiczną lub wskutek wsparcia uzyskanego od takiej kobiety.

Praca i finanse – 3 Mieczy

W tym miesiącu może czekać Cię w pracy jakaś burza mózgów, może wymiana myśli / poglądów, praca w zespole, ale jednocześnie jakaś kłótnia czy rozmowa, która może oczyścić nieprzyjemną, ciężką atmosferę. Możliwe potknięcia czy niepowodzenia, w tym miesiącu, mogą być dla Ciebie impulsem / inspiracją do zmiany kierunku działania, ale i do kontynuowania pracy. Możesz mieć, w tym czasie, szczególną zdolność do wyciągania i formułowania wniosków.

Dla niektórych, w obszarze zawodowym, możliwe są podróże służbowe lub delegacje. Sprawy związane z finansami mogą potoczyć się nieco inaczej, niż się tego spodziewałeś.

Miłość, uczucia – Rydwan

Jeśli jesteś w związku – może nastąpić odnowienie relacji oraz jej rozwój w dość szybkim tempie. Przy karcie Rydwanu możesz wraz z partnerem/partnerką udać się w jakąś podróż. Możliwe, że będziesz zabiegać o swoją drugą połówkę, ale i z drugiej strony możesz czuć się atrakcyjny i pożądany. W relacji warto, abyś wychodził z inicjatywą. Możliwe, że będziecie spędzać sporo czasu razem, ale i będziecie się wzajemnie wspierać w dążeniu do osiągnięcia sukcesów.

Dla Singli może pojawić się na horyzoncie nowa miłość spotkana w podróży, płomienny romans. Być może jakaś nagła zmiana pozwoli Ci poznać interesującą osobę.

Energia z zewnątrz – Sprawiedliwość

W Styczniu może mieć u Ciebie miejsce porządkowanie pewnych spraw (prawnych lub społecznych), ale i swojego otoczenia. Może to być również czas podpisywania umów, jakiś kontraktów, ale również wyborów czy wybaczenia. Karta Sprawiedliwości może wskazywać również na powrót do spraw zaległych oraz ich rozliczenie. Sprawiedliwość może mówić o odzyskaniu swoich należności lub spłacie długów.

Ten miesiąc może być dla Ciebie takim czasem podsumowań, rozliczeń – decyzje podjęte wcześniej mogą w tym czasie przynieść pozytywny bądź negatywny skutek. Możliwe, że w tym tygodniu będziesz przez kogoś oceniany lub sam będziesz kogoś oceniać.

Co niespodziewanego może się wydarzyć – Król Denarów

W tym miesiącu może czekać Cię jakiś sukces materialny / finansowy – być może otrzymać awans czy podwyżkę. Twoja sytuacja finansowa może się polepszyć, przez co odczujesz bezpieczeństwo.

Możliwe, że niektórzy otrzymają wsparcie finansowe / materialne od osoby o większych zasobach. Ogólnie przy karcie Króla Denarów istotne dla Ciebie sprawy mogą zakończyć się z powodzeniem.

Król Denarów może mówić o udanych interesach, ale i cierpliwym, konsekwentnym dążeniu do celu.

Ostrzeżenie, na co uważać – Koło Fortuny

Otwórz się na nowe okoliczności, sytuacje i zmiany, po prostu nie stawiając im oporu. Nie trzymaj się na siłę starych przekonań czy poglądów. Nie warto z tymi zmianami walczyć, gdyż one i tak Cię dosięgną. Na niektóre wydarzenia nie mamy po prostu wpływu. Odpuść i pozwól się sprawom toczyć ich własnym torem i tempem.

Rada – Paź Kielichów

Nie skupiaj się na przeszłości, być może w tym tygodniu rozpoczniesz jakiś nowy etap (możliwe, że w obszarze uczuciowym sprawy ruszą do przodu). Skup się na teraźniejszości oraz tym, co przyniesie Ci los, jednocześnie akceptując pojawiające się zmiany (o czym mówiła już karta Rydwan).

Staraj się również doceniać małe przyjemności codziennego życia. Wykorzystuj nadarzające się okazje czy nowe możliwości.

Energia z jaką kończysz ten miesiąc Sąd Ostateczny

Na koniec miesiąca możesz poczuć takie przebudzenie, oświecenie, odnowienie czy wręcz ulegniesz wewnętrznej transformacji. Może mieć miejsce przebudzenie do życia, istotne zmiany jako punkt zwrotny w życiu. Możliwe, że rozpoczniesz jakiś nowy etap – coś starego może się zakończyć, a jednocześnie zacznie się coś nowego i lepszego.

Przy karcie Sądu Ostatecznego możesz rozliczać się z przeszłością, o czym wcześniej już mówiła karta Sprawiedliwości. Pod koniec Stycznia mogą pojawić się dla Ciebie szybko nadchodzące zmiany, aczkolwiek mogą one przynieść ulgę i nadzieję na przyszłość.

Masz szansę na pokonanie przeszkód, również na pomyślne zakończenie spraw. Być może z kimś się pogodzisz lub odzyskasz kontakt z kimś ważnym dla Ciebie, z przeszłości. Może powrócić jakaś sprawa z przeszłości, która nie dopełniła się 100 % i będzie należało się z nią zmierzyć raz jeszcze.

Dla niektórych karta Sądu może mówić o wyrównaniu rachunków czy taką sprawiedliwą zapłatę za wcześniejsze działania lub ich brak. W energii Sądu Ostatecznego masz szansę uwolnić się od niejasnej bądź trudnej dla Ciebie sytuacji.