Tarot Strzelec Czerwiec 2023

Twoja energia ogólna na ten miesiąc – 10 Buław

W tym miesiącu możesz czuć się przemęczony, przeciążony pracą, a wręcz przytłoczony obowiązkami. Możliwe, że będziesz odczuwał potrzebę odpoczynku. Być może wziąłeś zbyt dużo na swoje barki, więcej niż jesteś w stanie udźwignąć. Może jesteś obarczony czyimiś problemami czy wziąłeś sobie dodatkową pracę / zlecenia. W tym miesiącu może pojawić się u Ciebie sporo działań, pracy, wiele możesz zrobić, załatwić, aczkolwiek dobrze byłoby ograniczyć i wyselekcjonować to, co faktycznie jest najpilniejsze do załatwienia.

Możliwe, że jesteś zbyt ambitny, dążysz do perfekcji i wszystko chciałbyś zrobić idealnie, być może stawiasz zbyt duże wymagania wobec siebie samego. Może okazać się, że przez to właśnie obowiązków czy zadań masz już po prostu za dużo.

W tym miesiącu możesz dokończyć jakieś trudne, wymagające zadanie do końca, a jednocześnie myśleć o urlopie czy choćby krótkim wolnym, aby wreszcie odpocząć.

Praca i finanse – 3 Buław

W tym miesiącu możesz rozpocząć jakieś przedsięwzięcie czy projekt – być może zawodowy. Możliwe, że weźmiesz sprawy w swoje ręce, będąc jednocześnie otwarty na nowe sytuacje czy doświadczenia. Przy karcie 3 Buław możesz podjąć się nowych działań, realizacji zawodowych planów czy przedsięwzięć. Być może zaczniesz wcielać w życie swoje plany czy zamierzenia. Do ewentualnych problemów czy przeszkód możesz podchodzić w sposób twórczy, kreatywny.

W Czerwcu możesz zostać doceniony, wyróżniony za swoją pracę. Dla niektórych możliwy jest awans, rozwój kariery zawodowej, zaś w kwestii finansów jakiś sukces. Ogólnie Twoja sytuacja finansowa, w tym miesiącu, powinna być dobra.

Osoby poszukujące pracy mają szansą znaleźć korzystną ofertę, być może lepszymi warunkami niż się spodziewaliście.

Miłość, uczucia – Sprawiedliwość

Jeśli jesteś w związku – karta będzie mówiła o stabilnym związku, jednomyślności, wzajemnym zrozumieniu, uczciwości, szczerych uczuciach, wierności, akceptacji drugiej taką, jaką jest. W tym miesiącu możecie wspólnie załatwiać sprawy formalne / urzędowe. Warto byłoby zachować równowagę, harmonię w relacji, nie krytykuj zbytnio partnera.

Jeśli jesteś singlem – w tym miesiącu możesz skupiać się bardziej na sferze zawodowo-finansowej, podejmowaniu nowych działań (o czym mówi karta 3 Buław) niż na miłosnych podbojach. Warto natomiast byłoby popracować nad samoakceptacją oraz poczuciem własnej wartości.

Otoczenie / co przychodzi z zewnątrz? – 8 Monet

Otoczenie może przynieść Ci sporo zadań i obowiązków. Możliwe, że będziesz musiał zaangażować się w pracę nad jakimś projektem czy przedsięwzięciem. 8 Denarów mówi o pracowitości, obowiązkach, sumienności i działaniu. Ten miesiąc może być dla Ciebie dość pracowity, możesz czuć się przemęczony (o czym mówi również karta 10 Buław).

Możliwe, że zdecydujesz się na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych, zdobycie nowych umiejętności lub ich rozwój. Być może zapiszesz się na jakiś kurs, szkolenie lub samodzielnie będziesz się czegoś uczyć, ponieważ sytuacja z zewnątrz będzie tego wymagała.

Jeśli poszukujesz pracy – w tym miesiącu masz szansę ją znaleźć (o czym mówi również karta 3 Buław).

Rada – 10 Monet

Zadbaj o dobre relacje z bliskimi czy pogłębianiem więzi z partnerem. Doceń to, co masz oraz możliwości jakie daje Ci rodzina. Jeśli nie musisz, nie bierz na siebie wszystkich obowiązków, postaraj się przekazać ich część (przynamniej tych domowych) bliskim, nie musisz wszystkiego dźwigać sam (o czym mówi karta 10 Buław). Pomocy szukaj przede wszystkim u rodziny i bliskich.

Podejmij działania mające na celu uzyskanie stabilizacji na polu rodzinnym, materialnym. Staraj się budować struktury w oparciu o solidne fundamenty.

Potrzebujesz czytania prywatnego? Sprawdź zakładkę: