Tarot Strzelec Styczeń 2022

Tarot Strzelec Styczeń 2022

Energia z jaką wchodzisz w ten miesiąc 3 Denarów

W tym miesiącu możesz zająć się wyznaczaniem długoterminowych planów. Być może ukończysz coś, co zacząłeś już wcześniej. Przy karcie 3 Denarów możesz także odczuwać finansową stabilizację.

3 Denarów wskazuje, że możesz doceniony przez innych, co z kolei podbuduje Twoje poczucie własnej wartości oraz pewność siebie. Być może będziesz miał szansę na zaprezentowanie swoich możliwości czy umiejętności. 3 Monet może mówić o otrzymaniu nagrody za swoją pracę czy osiągnięciu sukcesu.

W Styczniu możesz mieć sporo spraw do załatwienia, aczkolwiek spokojnie ze wszystkim sobie poradzisz. Z pewnością możesz liczyć na pomoc innych. Możesz ruszyć do przodu oraz osiągnąć kolejny stopień rozwoju (być może poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji).

Praca i finanse – 3 Mieczy

W tym miesiącu może czekać Cię w pracy jakaś burza mózgów, może wymiana myśli / poglądów, praca w zespole, ale jednocześnie jakaś kłótnia czy rozmowa, która może oczyścić nieprzyjemną, ciężką atmosferę. Możliwe potknięcia czy niepowodzenia, w tym miesiącu, mogą być dla Ciebie impulsem / inspiracją do zmiany kierunku działania, ale i do kontynuowania pracy. Możesz mieć, w tym czasie, szczególną zdolność do wyciągania i formułowania wniosków.

Dla niektórych, w obszarze zawodowym, możliwe są podróże służbowe lub delegacje. Sprawy związane z finansami mogą potoczyć się nieco inaczej, niż się tego spodziewałeś.

Miłość, uczucia – 9 Buław

W tym miesiącu możesz być nieco podejrzliwy wobec partnera, być może wkradnie się brak zaufania w związku. Być może będziesz miał trudności w wejście bądź utrzymanie relacji, ze względu na rozpamiętywanie poprzednich złych doświadczeń czy doznanego zranienia. Możesz mieć problemy z przejściem na kolejny etap w związku. Ogólnie mogą pojawić się nawarstwiające się problemy w związku.

Możliwe, że w tym miesiącu będziesz potrzebować nabrania dystansu do związku ale i do partnera. Być może będziesz szukać nieco czasu tylko i wyłącznie dla siebie.

Single mogą mieć zaś problem z nawiązaniem bliższych i relacji z innymi czy z otworzeniem się na nową miłość, właśnie wskutek wcześniejszych przeżyć. Być może będziesz dochodzić do siebie po dość ciężkich przeżyciach w obszarze uczuć czy nawet po zakończeniu związku. Możesz odczuwać lęk przed zranieniem czy odrzuceniem.

Energia z zewnątrz – Królowa Kielichów

W Styczniu może pojawić się u Ciebie rozwiązanie jakiegoś problemu. Być może otrzymasz wsparcie lub pomoc od jakiejś przychylnej lub wpływowej kobiety z Twojego otoczenia – może to być np. Twoja matka, przyjaciółka lub po prostu jakaś krewna. Możliwe, że odczujesz dawno zapominanie poczucie bezpieczeństwa.

Przy karcie Królowej Kielichów mogą pojawić się również u Ciebie sytuacje, w których będzie wymagane zrozumienie czy poświęcenie.

Co niespodziewanego może się wydarzyć – 9 Mieczy

W tym miesiącu mogą pojawić się jakieś niezbyt pozytywne informacje czy wiadomości – być może będą one dotyczyły jakiś niespodziewanych problemów. Być może przez to pojawi się u Ciebie poczucie lęku, niepokoju, jakieś wewnętrzne obawy, które będą blokowały Twoje działania. Możesz mieć również problemy ze snem.

Być może wskutek negatywnych wydarzeń, sytuacji czy wiadomości będziesz wręcz zakładał czarne scenariusze oraz zakładał najgorsze.

Możesz dostrzec, że jakaś osoba z otoczenia Cię ogranicza, a przez nią nie odczuwasz wolności. Jednocześnie możesz mieć poczucie, że masz na sobie zbyt dużo obowiązków i już Cię to przytłacza.

Ostrzeżenie, na co uważać – 7 Buław

Staraj się w tym miesiącu bronić swoich poglądów i przekonań. Broń tego, w co wierzysz oraz postaraj się umiejętnie wyznaczać innym granice. Jednocześnie nie dopatruj się na siłę, wszędzie kłamstw, podstępów lub zagrożeń.

Rada – 2 Denarów

W tym miesiącu przyjrzyj się swoim finansom – przede wszystkim czy dobrze nimi gospodarujesz. Uważaj, aby nie być zbytnio rozrzutnym. Bądź ostrożny w przypadku inwestowania pieniędzy czy podpisywania umów.

Nie zniechęcaj się ewentualnymi, codziennymi przeszkodami czy spadkami energii. Realizuj zadania czy sprawy w miarę swoich możliwości, choćby po trochę do przodu.

Energia z jaką kończysz ten miesiącGłupiec

Na koniec miesiąca możesz rozpocząć jakiś nowy cykl, być może zapragniesz zacząć coś zupełnie od nowa. Jednocześnie mogą pojawić się nowe możliwości, a Ty możesz zacząć odczuwać optymizm, radość, beztroskę, spontaniczność, a także otwarcie się na to, co nowe i nieznane.

Przy karcie Głupca możesz chcieć doświadczać nowych sytuacji, poznawać nowych ludzi czy miejsca. Możesz odczuwać dziecięcą ciekawość świata, to dobry czas na naukę, odkrywanie, ale i na kontakt ze swoją dziecięcą naturą.

Mogą pojawić się u Ciebie zupełnie nowe wydarzenia czy sytuacje, które mogą wymagać podjęcia jakieś decyzji. Możesz rozpoczynać jakieś nowe przedsięwzięcia czy projekty.

Przy karcie Głupca mogą mieć miejsce wszelkie nowe początki – rozpoczęcie szkoły, kursu, nowej pracy, ale i dla niektórych choćby zmiana miejsca zamieszkania.