Tarot Waga Czerwiec 2023

Witaj na swoim czytaniu miesięcznym! Sprawdzimy z jakimi energiami w tym miesiącu może spotkać się zodiakalna Waga.

tarot waga czerwiec 2023

Twoja energia ogólna na ten miesiąc – Cesarz

W tym miesiącu większe znaczenie może mieć dla Ciebie odpowiedzialność, konsekwencja w działaniu, ład i solidne fundamenty. Cesarz wskazuje na odpowiedzialność, zdrowy rozsądek, dojrzałość, stabilność finansową, bezpieczeństwo, sukces, odwagę, ład, samokontrolę, wiedzę, ugruntowaną pozycję. Cesarz mówi również o trzeźwym spojrzeniu na rzeczywistość. To gotowość, chęć i energia do działania, wzięcie spraw w swoje ręce.

Możliwe, że w tym miesiącu weźmiesz się za porządkowanie swojej przestrzeni życiowej. Ważne mogą być dla Ciebie zasady (szczególnie te społeczne), reguły, konsekwencja, ale i wywiązywanie się z obietnic oraz obowiązków. Prawdopodobnie będziesz konsekwentnie zamierzał do wyznaczonego celu.

Karta Cesarza może wskazywać na osobę dojrzałą, odpowiedzialną, która jest pewnego rodzaju przywódcą – np. głową rodziny czy szefem. Być może w takiej energii będziesz w tym miesiącu lub istotną rolę odegra u Ciebie jakiś mężczyzna – być może Twój ojciec, mąż, szef, dziadek, brat lub po prostu przyjaciel.

Praca i finanse – 6 Mieczy

W tym miesiącu może pojawić się u Ciebie zmiana dotycząca sfery zawodowej, być może niektórzy zdecydują się na zmianę pracy, inni na przebranżowienie / przekwalifikowanie lub podwyższanie kwalifikacji zawodowych. Karta 6 Mieczy mogłaby mówić o pracy wykonywanej z domu / miejsca zamieszkania. 6 Mieczy to możliwa zmiana nie tylko pracy, ale choćby i stanowiska bądź zawodu.

Niektórych, w Czerwcu, może czekać podróż typowo służbowa / delegacja. Dla niektórych karta będzie mówiła o wyjeździe zagranicę – emigracji zarobkowej.

W kwestiach finansowych warto byłoby wprowadzić zmianę w dotychczasowym schemacie postępowania, szczególnie jeśli obecny nie przynosi Ci zysków i satysfakcji. W tym miesiącu warto było wstrzymać się z ryzykownymi inwestycjami.

Miłość, uczucia – Król Buław

Jeśli jesteś w związku – w tym miesiącu możesz odczuwać zaangażowanie, ciepło, intensyfikację uczuć, szczerość, wierność. Jeśli wcześniej niezbyt dobrze układało się w Twoim związku, być może dochodziło do sprzeczek / kłótni – w tym miesiącu macie szansę się pogodzić i odbudować Waszą relację.

Jeśli jesteś singlem – w tym miesiącu mogą pojawić się zmiany w Twoim życiu uczuciowym. Masz szansę nawiązać nowe znajomości. Być może uwidocznią się u Ciebie cechy, które będą skutecznie przyciągać płeć przeciwną.

Otoczenie / co przychodzi z zewnątrz? – 9 Kielichów

W tym miesiącu możesz utrzymywać dobre relacje z innymi ludźmi, możesz czuć satysfakcję, stabilizację i zadowolenie, sporo pozytywnych emocji z otoczenia. Możesz być bardziej towarzyski, a z kolei ze strony innych ludzi może pojawić się dość duża gościnność – ogólnie czas z innymi powinieneś spędzić w przyjaznej atmosferze. W tym miesiącu możesz podzielić się z kimś tym, co już posiadasz. Przy karcie 9 Kielichów możesz jednak odczuwać brak związany z nieobecnością drugiej osoby – być może do szczęścia (oprócz dóbr materialnych i pieniędzy) – będzie Ci brakowało po prostu drugiego człowieka.

Niektórych może czekać jakieś uznanie, będzie szansa na realizację swoich celów i zamierzeń.

Rada – 2 Monet

Postaraj się o zachowanie równowagi w codziennych obowiązkach / zadaniach. Nie trzymaj się na siłę pewnych schematów, wykazuj się elastycznością w działaniu. Przyjrzyj się swojej sytuacji finansowej oraz czy właściwie gospodarujesz swoimi zasobami. Warto rozważyć zmianę schematu działania w obszarze finansowym (o czym mówi również karta 6 Mieczy).

Bądź ostrożny przy podpisywaniu umów czy inwestowaniu pieniędzy, szczególnie zwróć uwagę na kwestie formalne, podpisywane umowy i dokumenty. Zadbaj o ład i porządek w swoim otoczeniu (o czym mówi również karta Cesarza).

Potrzebujesz czytania prywatnego?  Sprawdź zakładkę: