Tarot Waga Styczeń 2022

Tarot Waga Styczeń 2022

Energia z jaką wchodzisz w ten miesiąc 2 Kielichów

W tym miesiącu możesz na utrzymywać dobre relacje i stosunki z innymi ludźmi. Możesz odczuwać miłą i dobrą atmosferę w swoim otoczeniu.

Karta 2 Kielichów może mówić o nawiązaniu dobrej, owocnej współpracy. Być może uda Ci się podpisać jakąś korzystną umowę.

Przy karcie 2 Pucharów masz szansę na realizację wszystkiego, co sobie zamierzyłeś w tym miesiącu. 2 Kielichów może również mówić o rozwiązaniu sporu oraz pogodzeniu się z kimś. Możliwe, że pójdziesz na kompromis i dojdziesz z kimś do porozumienia.

2 Kielichów to również energia harmonii, zgody, miłości, wzrostu i stabilizacji uczuć, ale i odrodzenia się uczuć w relacji. Przy 2 Pucharów mogą pojawić się dobre wiadomości.

Możliwe, że w tym miesiącu istotne będą dla ciebie uczucia i emocje.

Praca i finanse – 5 Denarów

5 Denarów może mówić o biedzie, stracie, finansowym kryzysie, nagłych, nieprzewidzianych wydatkach oraz ogólnie o trudniejszym czasie, co może wywołać u Ciebie taki emocjonalny dołek.

Ten miesiąc może być dla Ciebie gorszym czasem, szczególnie pod względem finansowym. Przy karcie 5 Denarów możliwe jest zamartwianie się o przyszłość, problemy z pracą (odejście, utrata), popadanie w długi, ale i z drugiej strony szukanie pomocy.

Miłość, uczucia – 9 Mieczy

W tym miesiącu, w kwestii uczuć mogą prześladować Cię jakieś negatywne myśli, być może będziesz zbyt intensywnie myślał lub zakładał wręcz czarne scenariusze. Być może będą prześladować Cię jakieś negatywne myśli dotyczące uczuć. Może będziesz rozpamiętywać złe wydarzenia czy doświadczenia.

W związku może pojawić się dość napięta atmosfera, być może tęsknota za uczuciem i ciepłem. Przy karcie 9 Mieczy możesz również dostrzec, że jakaś osoba Cię ogranicza i nie możesz przez nią poczuć wolności. Ogólnie możesz poczuć, że znajdujesz się w dość skomplikowanym położeniu.

Jeśli jesteś singlem – możesz mieć obawy czy wręcz niechęć do wejścia w nowy związek, również przez obawy przed utraceniem wolności. Możesz jeszcze nie być gotowy na miłość. Ogólnie możesz mieć w tym miesiącu też taką niechęć do kontaktów towarzyskich.

Energia z zewnątrz – 5 Buław

W tym miesiącu, w Twoim otoczeniu, mogą pojawić się pewne napięcia w stosunkach międzyludzkich. Przy karcie 5 Buław mogą mieć miejsce jakieś konflikty, nieporozumienia, konkurencja, rywalizacja (np. w miejscu pracy), trudne rozmowy czy słowne potyczki. Możliwe, że będziesz musiał bronić swoich przekonań, poglądów czy stanowiska.

W tym czasie może czekać Cię dość duży wysiłek i nowe wyzwania, jednocześnie masz również szansę na pokonanie ewentualnych przeszkód, co da Ci szansę na rozwój. W Styczniu możesz mierzyć się jednak nieco z własnymi ograniczeniami w pracy czy po prostu lenistwem.

Możliwe, że będziesz musiał przystosować się w tym tygodniu do nowych warunków w pracy – mogą pojawić się w Twoim miejscu pracy pewne zmiany. Jeśli poszukujesz pracy – przygotuj się dobrze, abyś miał szansę jak najlepiej zaprezentować swoje możliwości, doświadczenie i umiejętności.

Co niespodziewanego może się wydarzyć – 7 Denarów

W tym miesiącu możesz czekać na coś, możliwe, że na efekty swoich wcześniejszych starań i działań, a także na dobre zmiany. Wszystko, co mogłeś już do tej pory zrobiłeś, a teraz pozostaje już jedynie cierpliwie czekać na rezultaty. W karcie 7 Denarów możesz oczekiwać na czyjąś odpowiedź bądź reakcję, być może poszukujesz pracy i czekasz na odpowiedzi wobec wysłanych CV. W tym czasie możesz jednak już zauważać pierwsze, małe efekty swoich starań i wysiłku.

Być może, w tym miesiącu zrobisz sobie jakąś przerwę czy znajdziesz czas na odpoczynek.

Ostrzeżenie, na co uważać – 4 Kielichów

Postaraj się w tym tygodniu znaleźć sobie jakieś zajęcie, które pozwoli Ci się oderwać się od cięższego dla Ciebie okresu, rozmyślania czy zakładania czarnych scenariuszy (o czym mówiła już karta 9 Mieczy).

Możliwe, że potrzebujesz zmienić swoją perspektywę oraz otworzyć się na nowe, co pozwoli Ci zauważyć pojawiające się w Twoim otoczeniu nowe możliwości i okazje. Otwórz się zatem w tym miesiącu na inne punkty widzenia, niż Twój własny, być może dzięki temu zauważysz ten jeden kielich wysunięty w Twoją stronę, którego jeszcze nie dostrzegasz.

Rada – Wieża

Wieża może mówić o tym, że coś się rozpadło – coś co było budowane na słabych, niestabilnych fundamentach. Możliwe, że będzie to związane z obszarem zawodowo-finansowym Warto zrobić miejsce na coś nowego, jednocześnie zrezygnować z tego, co już Ci nie służy.

Jeśli zastanawiałeś się nad zakończeniem jakieś współpracy – nie zwlekaj i daj sobie szansę na coś nowego, co będziesz mógł zbudować na nowych, solidnych fundamentach. Postaraj się dostrzec pozytywy tej sytuacji.

Energia z jaką kończysz ten miesiąc 3 Mieczy

Na koniec miesiąca możesz odczuwać rozczarowanie, rozgoryczenie, jakieś emocjonalne cierpienie, zagubienie, osamotnienie. Być może wydarzyło się lub wydarzy się coś, co spowoduje, że emocjonalnie nie będziecie czuć się zbyt dobrze. W tym czasie możesz również rozpamiętywać przeszłość, być może będziesz nieco odseparowany.

Przy karcie 3 Mieczy może pojawić się jakaś strata, złamane serce, cierpienie, smutek czy żal. Przy tej karcie może mieć miejsce rozstanie, rozłąka, ale i tęsknota. Możliwe, że nastąpi utrata czegoś lub kogoś, może to być taki nagły cios. Być może zakończysz jakiś etap w życiu, możliwe, że zawodowy.

Być może w tym miesiącu zderzysz się z rzeczywistością, a z kolei możesz poczuć przez to rozczarowanie. Może okazać się, że rzeczywistość znacznie różni się od Twoich wyobrażeń.