Tarot Wodnik Czerwiec 2023

Witaj na swoim czytaniu miesięcznym! Sprawdzimy z jakimi energiami w tym miesiącu może spotkać się zodiakalny Wodnik.

tarot wodnik czerwiec 2023

Twoja energia ogólna na ten miesiąc – Wieża

W tym miesiącu mogą pojawić się jakieś nagłe, nieoczekiwane wydarzenia lub zmiany, które spowodują rozpad dotychczasowych struktur. To z kolei może wywołać u Ciebie zmianę przekonań, sposobu życia lub systemu wartości – coś możesz po prostu zrozumieć. Kiedy jedno zostaje zburzone, na to miejsce ma szansę powstać coś nowego i lepszego.

Wieża często wskazuje na rozpad czegoś, co uprzednio było budowane na niestabilnych, słabych fundamentach. Dla niektórych może pojawić się rozpad w relacji, zmiana miejsca zamieszkania czy pracy, a to z kolei może wywołać utratę życiowej stabilizacji. Karta Wieży mówi o zakończeniu czegoś, jednocześnie o rozwianiu złudzeń i zderzeniu się z rzeczywistością.

Mimo rozpadu, który może zwiastować Wieża, cała sytuacja może prowadzić do uwolnienia się od pewnych zależności / ograniczeń, w których do tej pory tkwiłeś i prowadzić do wolności. Być może coś Cię blokowało i uniemożliwiało rozwój oraz ruszenie naprzód.

Praca i finanse – Król Kielichów

W tym miesiącu możesz odczuwać miłą atmosferę w pracy, niektórzy będą mogli liczyć na pomoc współpracowników lub sami tej pomocy chętniej udzielać. Król Kielichów to harmonia w miejscu pracy, ale i sumienne wypełnianie swoich obowiązków. Czerwiec może być czasem większej harmonii i spokoju w kwestiach zawodowych. Niektórzy zagłębią się w pracę typowo twórczą, np. w formie dodatkowej.

W kwestiach finansowych może pojawić się wsparcie wpływowego mężczyzny, z dużą wiedzą spod znaku wodnego (Rak, Skorpion lub Ryby). W tym miesiącu warto byłoby uważać, aby nie podejmować decyzji finansowych w oparciu o emocje.

Miłość, uczucia – Śmierć

Karta Śmierci może mówić o konieczności wprowadzenia zmian w związku. Schematy, które do tej pory w Waszej relacji się sprawdzały – teraz mogą już nie być takie skuteczne. Z drugiej strony, dla niektórych, może mieć miejsce zakończenie relacji. U innych może być to transformacja, która nastąpi w relacji.

Dla singli może zajść zmiana dotychczasowej sytuacji w obszarze uczuciowym lub zmiana w sposobie myślenia, postępowania dotycząca uczuć i kwestii relacyjnych.

Otoczenie / co przychodzi z zewnątrz? – As Mieczy

W tym miesiącu może pojawić się możliwość / sposób rozwiązania dotychczasowych problemów. Być może sam znajdziesz takie rozwiązanie. Również sprawy z przeszłości mogą się wreszcie wyjaśnić, rozwiązać.

Przy karcie Asa Mieczy masz szanse na wymyślenie czegoś nowego, co pozwoli na odmianę dotychczasowej sytuacji. Może pojawić się nagły postęp w jakieś sprawie, sprawy mogą nabrać tempa. Możliwe, że dowiesz się jakiejś prawdy, która skłoni Cię do odcięcia od czegoś czy kogoś.

As Mieczy może mówić o pojawieniu się szansy na rozwój. Mogą mieć miejsce konstruktywne, ale i twórcze rozmowy czy dyskusje. Możliwe, że będziesz musiał bronić swojego zdania, racji czy stanowiska, jednocześnie wykazując się asertywnością. Być może będziesz musiał również zamierzyć się z jakąś stresową sytuacją.

Rada – Król Monet

W tym miesiącu staraj się przede wszystkim zadbać o uzyskanie stabilizacji, zarówno tej finansowo-materialnej, jak i emocjonalnej. Coś bowiem może w tym miesiącu się rozpaść, zakończyć (o czym mówi karta Wieży), mogą pojawić się zdarzenia nagłe i niespodziewane.

Król Monet zachęca, abyś był konsekwentny i wytrwały. Staraj się jasno określić gdzie i po co zmierzasz, postaw na rozwój osobisty, naukę, zdobywanie wiedzy, nowych umiejętności, szlifowanie tych, które już posiadasz. Dokończ zaległe sprawy, nie zostawiaj niczego na później. Przy ewentualnym podejmowaniu decyzji bądź ostrożny, rozważny, dokładnie wszystko przemyśl. Zadbaj o osiągnięcie stabilizacji materialnej / finansowej, nie podejmuj decyzji finansowych w oparciu o emocje (o czym mówi karta Króla Kielichów).

Potrzebujesz czytania prywatnego?  Sprawdź zakładkę: