Tarot Wodnik Styczeń 2022

Tarot Wodnik Styczeń 2022

Energia z jaką wchodzisz w ten miesiąc Rycerz Buław

W tym miesiącu możesz być aktywny, dynamiczny. Przy Rycerzu Buław możesz odczuwać przypływ energii i chęci do działania. Możliwe, że będziesz miał zwiększoną pewność siebie, co może skłonić Cię do podejmowania ryzyka.

Karta Rycerza Buław może wskazywać na aktywność, ruch, optymizm, energię, jakieś nagłe zwroty wydarzeń. Być może pojawią się jakieś niespodziewane wiadomości (może jakiś telefon) lub wydarzenia.

Przy Rycerzu Buław możesz odczuwać zwiększoną atrakcyjność fizyczną, możliwe, że będziesz bardziej otwarty, śmiały i temperamentny. Z drugiej strony w tym całym pośpiechu również możesz działać bardziej gwałtownie, porywczo, nie do końca w sposób przemyślany.

Wraz z początkiem miesiąca mogą mieć miejsce jakieś nagłe zmiany czy sytuacje, które skłonią Cię do zmiany planów.

Praca i finanse – Gwiazda

W Styczniu masz szansę na nowe możliwości w sferze zawodowej – możesz zyskać uznanie innych, otrzymać podwyżkę czy awans, odnieść sukces w pracy. Przy karcie Gwiazdy mogą pojawić się u Ciebie nowe i dobre pomysły. Postaw przede wszystkim na swoją intuicję oraz uwierz we własne możliwości.

Możliwe, że doznasz inspiracji / natchnienia, ale i z drugiej strony podejmiesz działania w kierunku spełnienia siebie, robienia tego, co tak naprawdę daje Ci satysfakcję i radość. Być może od jakiegoś czasu nosisz się z jakimś zamiarem podjęcia się realizacji nowego pomysłu – zdecydowanie będzie to dobry moment!

W miejscu pracy zwróć szczególną uwagę na zachowanie dobrej, przyjaznej atmosfery, być może pozwoli Ci to na zwiększenie efektywności pracy. Unikaj wdawania się w konflikty czy spory. Poświęć nieco więcej czasu na rozmowy ze współpracownikami lub na wyjście integracyjne, jeśli pojawi się taka propozycja.

W obszarze finansów – mogą pojawić się u Ciebie nowe pomysły na zarabianie pieniędzy bądź możesz odnieść sukces, który będzie związany z pracą typowo twórczą. Gwiazda może mówić o szansach na udane inwestycje finansowe. W Styczniu możesz odczuwać bezpieczeństwo materialne / finansowe.

Miłość, uczucia – As Mieczy

Jeśli jesteś w związku – więcej będzie tu rozsądku niż emocji czy namiętności. As Mieczy może wskazywać na dzielenie z partnerem wspólnych pasji czy zainteresowań. Z partnerem możecie złapać porozumienie na poziomie intelektualnym, możliwe, że czeka Was sporo rozmów, wymiany zdań, argumentów czy poglądów. Jeśli do tej pory były między Wami jakieś problemy czy trudności – możliwe, że znajdziecie dla nich rozwiązanie w Styczniu.

Dla niektórych karta Asa Mieczy może mówić o zakończeniu relacji, ale także o odcięciu się od byłego partnera, odcięcie się od osoby toksycznej i zostawieniu przeszłości za sobą.

W Styczniu, możesz (w kwestiach uczuciowych) opierać będziesz się bardziej o logikę czy przesłanki racjonalne. Przy karcie Asa Miecza możesz mieć zwiększoną potrzebę uczciwego postępowania i bycia po prostu szczerym.

Dla Singli As Mieczy może mówić o rozpoczęciu związku, który będzie typowo oparty o połączenie / porozumienie na poziomie umysłowym.

Energia z zewnątrz – 5 Buław

Możliwe, że w tym miesiącu będziesz współpracować z innymi, w celu osiągnięcia jakiegoś celu. Również przy tej karcie, z drugiej strony, mogą pojawić się jakieś kłótnie, trudne rozmowy czy nieporozumienia. Być może będziesz musiał bronić swoich przekonań, zadania czy poglądów. Może czekać Cię jakaś rywalizacja, może z kimś będziesz o coś konkurować w tym tygodniu. Możliwe, że będzie to dla Ciebie dość burzliwy okres, być może pojawią się jakieś nowe wyzwania na Twojej drodze.

W Styczniu masz jednak szansę na pokonanie ewentualnych przeszkód, być może czeka Cię również duży wysiłek, który jednak da Ci szansę na rozwój.

Co niespodziewanego może się wydarzyć – Arcykapłan

W tym miesiącu możesz mieć do załatwienia jakąś sprawę w instytucji o charakterze urzędowym. Być może czeka Cię podpisanie umowy, ważne mogą być również sprawy związane z małżeństwem, dla niektórych z separacją / rozwodem.

Przy karcie Arcykapłana możesz otrzymać zaproszenie na wydarzenie religijne / uroczystość powiązaną ze składaniem przysięgi, zobowiązania (np. ślub) bądź związaną z dziećmi (np. chrzest). Możliwe, że w tym miesiącu weźmiesz udział w takim wydarzeniu.

W Styczniu możesz otrzymać cenne, życiowe wskazówki od jakiejś mądrej, doświadczonej osoby. Być może zdecydujesz się na rozpoczęcie nauki w jakiejś nowej dziedzinie / obszarze. Arcykapłan mógłby również mówić o dołączeniu do jakiejś grupy / stowarzyszenia lub wzięciu udziału w zajęciach grupowych.

Ostrzeżenie, na co uważać – Kochankowie

Uważaj w tym miesiącu na możliwe, pojawiające się okazje czy szanse, które mogą pojawić się na Twojej drodze. Bądź uważny, aby ich nie przegapić.

Staraj się nie ulegać wpływom innych ludzi. Jeśli masz do podjęcia jakąś decyzję – rób to samodzielnie, nie sugerując się zdaniem osób, które nie akceptują Twoich wyborów. Nie bój się zaryzykować, warto dokonać wyboru oraz podążać w nowym kierunku.

Kochankowie radzą, aby porzucić to, co Cię ogranicza (być może chodzi o tkwienie w niesatysfakcjonującej relacji) oraz pozwolić temu na odejście.

Rada – 5 Mieczy

Jeśli w Styczniu przyjdzie Ci się z kimś skonfrontować – lepiej, abyś się wycofał i nie walczył za wszelką cenę, ponieważ wtedy mógłbyś stracić znacznie więcej oraz ponieść porażkę. Nie wdawaj się niepotrzebnie w kłótnie, rywalizację, nieporozumienia czy dyskusje – o których mówiła już karta 5 Buław.

Uważaj w tym miesiącu na ewentualne kłamstwa czy podstępy w Twoim otoczeniu.

Energia z jaką kończysz ten miesiącUmiarkowanie

Na koniec Stycznia możesz odczuwać spokój wewnętrzny, harmonię, stabilizację emocjonalną. Może rozpocząć się dla Ciebie czas odetchnięcia i regeneracji po jakiś cięższych sytuacjach. Możesz zacząć żyć w zgodzie zarówno z innymi, jak i z sobą samym. Przy karcie Umiarkowania możesz odzyskać równowagę, poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

Umiarkowanie może wskazywać na czas tworzenia czegoś nowego i niepowtarzalnego. Możliwe, że odkryjesz w sobie jakieś nowe pasje, być może twórcze zajęcie, zaś codziennie czynności zaczną przynosić Ci więcej radości i zadowolenia niż wcześniej.

Możliwe, że znajdziesz nowe rozwiązania lub pójdziesz z kimś kompromis, dzięki swojemu opanowaniu, takcie oraz dyplomacji.