Cesarzowa – Tarot

Csarzowa – słowa kluczowe

Dobrobyt, twórczość, kobiecość, macierzyństwo, ciąża, płodność, narodziny dziecka, natura hojność, zmysłowość, miłość, radość, bezpieczeństwo emocjonalne, zadowolenie z życia, poczucie pewności siebie i własnego piękna, akceptacja samego siebie, elegancja, wdzięk, niezależność, energia, odrodzenie, komunikatywność, takt, dyplomacja, opieka, ochrona, zaufanie, stanowczość, wiedza, nowe pomysły i przedsięwzięcia, wdrażanie planów, zbieranie plonów swojej pracy, podjęcie słusznej decyzji, uwolnienie się od problemów, kobieta, matka, żona, kochanka, siostra, szefowa, bizneswoman.

W negatywie manipulowanie innymi (zwłaszcza płcią przeciwną), niewierność, fałsz, dominacja, złośliwość, kłótliwość, zaborczość, nadopiekuńczość, zachłanność, despotyzm, próżność, niedojrzałość emocjonalna, lenistwo, rozwiązłość, niewierność, wulgarność, niechęć do związku, problem z zajściem w ciążę, niechęć do ciąży, brak uczuć macierzyńskich, depresja poporodowa, bezradność.

Wszelkie prawa autorskie do materiałów zawartych na stronie tarotnica.pl należą do właściciela serwisu. Treść strony tarotnica.pl podlega ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przepisy o prawie autorskim. Zabrania się kopiowania czy wykorzystywania treści bez zgody właściciela serwisu.

Cesarzowa – pozycja prosta

W pozycji prostej karta Cesarzowa może wskazywać na pomyślność, niespodziankę, ciążę, macierzyństwo, płodność, zadowolenie, pewność siebie, niezależność, rozwój osobisty, życiową wiedzę, spełnienie, radość, miłość, dobrobyt, kobieta zamężna, pracująca i dbająca o dom oraz rodzinę.

Cesarzowa – pozycja odwrócona

W pozycji odwróconej Cesarzowa może mówić o próżności, egoizmie, bezradności, niewierności, rozwiązłości, nadopiekuńczości, lenistwie, zaborczości, materializmie, problemach w realizacji planów, problemach z zajściem w ciążę, utracie władzy oraz niezależności.

Cesarzowa – praca i finanse

W obszarze pracy i finansów karta Cesarzowa może oznaczać zbieranie plonów wcześniejszej pracy, satysfakcję z wykonywanej pracy, sukces, podwyżkę, awans, poprawę sytuacji finansowej, odpowiednie kierowanie ludźmi, dobre inwestycje, bezpieczeństwo materialne, dobrobyt, pojawienie się nowych pomysłów.

Cesarzowa – zawód

Karta Cesarzowa może mówić o pracy z kobietami bądź dla kobiet. Zawody związane z Cesarzową to: dyrektor, szef, stanowisko kierownicze, ktoś posiadający władzę, weterynarz, położna, organizatorka imprez czy uroczystości. To również praca z przyjemnymi dla oka rzeczami, np. projektant ogrodów, dekorator wnętrz, stylista mody, wizażystka.

Cesarzowa – nauka i rozwój

Karta Cesarzowa zachęca do wybierania szkoleń, kursów, zajęć, które nie tylko podniosą kwalifikacje czy kompetencje, ale sprawią również wiele radości oraz dadzą poczucie spełnienia. Cesarzowa mówi o tym, aby realizując swoje pasje czy ambicje życiowe nie należy zapominać o obowiązkach dnia codziennego. Warto również dzielić się już zdobytą wiedzą.

Cesarzowa – uczucia

Karta Cesarzowa mówi o spełnieniu, radości, satysfakcji, odrodzeniu się uczuć, matczynej trosce, chęci posiadania dzieci, narodzinach dziecka. Ponadto Cesarzowa wskazuje na szczęśliwy związek, duże potrzeby seksualne, stabilizację emocjonalną, rozkwit relacji, kochającą się parę. Cesarzowa symbolizuje kobietę marzeń, żonę, przyjaciółkę, kochankę czy nawet teściową.

Cesarzowa – rodzina i przyjaciele

W przyjaźni Cesarzowa mówi o wsparciu, przyjemności zabawie, zrozumieniu, dojrzałości. Cesarzowa wskazuje na dobry czas w obszarze rodzinnym, radości z życia, miłym spędzaniu czasu w gronie najbliższych. W negatywie (otoczeniu negatywnych kart) bądź pozycji odwróconej karta Cesarzowa może mówić o despotycznej matce, kontrolującej swoje dzieci.

Cesarzowa – zdrowie

Zasadniczo karta Cesarzowa wskazuje raczej na zdrowie kobiety, aczkolwiek w przypadku pytającego mężczyzny Cesarzowa może mówić o zdrowiu ważnej dla niego kobiety.

Karta mówi o dobrym stanie zdrowia, dobrym samopoczuciu, możliwości zajścia w ciążę. Może wskazywać jednak na problemy skórne, podrażnienia skóry, blizny, zaburzenia trawienne (Cesarzowa lubi przyjemności, co może prowadzić do otyłości), uzależnienie od nikotyny czy alkoholu.

Cesarzowa – wydarzenia

Karta Cesarzowa może wskazywać na wydarzenia takie, jak: ciąża, narodziny dziecka, poprawa sytuacji życiowej, wdrażanie nowych planów i pomysłów, krótkie wyjazdy.

Dla mężczyzn może być zapowiedzią pojawienia się odpowiedniej kobiety.

Cesarzowa – miejsca

Miejsca związane z kartą Cesarzowa to: salon piękności, gabinet masażu, ekskluzywny sklep, pałac, muzeum, ładny dom, duże skupiska ludzi, imprezy, uroczystości, modna restauracja, sypialnia małżeńska.

Cesarzowa – osoba

Cesarzowa to kobieta piękna, zadbana, obdarzona urodą, podziwiana, niezależna, o silnej osobowości, piastująca wysokie stanowisko, świadoma swoich zalet. Twardo stąpa po ziemi, doskonale łączy życie zawodowe z rodzinnym. Często jest kochającą matką, żoną, siostrą, lojalną przyjaciółką. To kobieta spełniona, dbająca o ciepło domowego ogniska, ceniona, szanowana zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

Cesarzowa to kobieta, która jest ideałem mężczyzny, ambitna, aktywna, komunikatywna, wychodząca z inicjatywą. Dba o swój wygląd oraz ubiór.

W pozycji odwróconej Cesarzowa jest despotyczna, zachłanna, manipuluje, wykorzystuje swój wygląd i urok dla zdobywania korzyści na polu zawodowym, typowa zakupoholiczka, przesadnie dbająca o wygląd. Karta Cesarzowej w odwrocie może również wskazywać na zaborczą matkę czy złą teściową.

Cesarzowa – rada

Karta Cesarzowej radzi, by czerpać radość z tego, co daje życie i co daje świat. Warto nauczyć się wyrażać emocje, uczucia oraz potrzeby seksualne.

Należy cieszyć się z małych rzeczy, okazywać uczucia bliskim, a także sięgać po swoje. Warto spędzać więcej czasu na łonie natury, poświęcać czas na to, co nas uszczęśliwia.

Cesarzowa wskazuje na to, aby zadbać o równowagę między codziennymi obowiązkami, rozwojem osobistym, sferą zawodową i rodzinną. Mówi o dobrym czasie na zadbanie o siebie, swój wygląd i ciało.

Karta Cesarzowa mówi o tym, aby nie naciskać ani nie wymuszać niczego na siłę.

Cesarzowa – ostrzeżenie

Cesarzowa ostrzega, aby umieć rozróżniać pomaganie i wsparcie od manipulacji, kontroli i despotyzmu. Należy uważać, aby nie stać się zbyt zaborczym oraz pozwolić innym żyć ich własnym życiem, nawet jeśli masz wrażenie, że wiesz co dla Twoich bliskich będzie najlepsze.

Karta Cesarzowej przestrzega, aby nie wydawać pieniędzy, których aktualnie nie masz bądź tych, o których myślisz, że będziesz wkrótce mieć, co uchroni Cię przed ewentualnymi długami.

Cesarzowa – co robić?

Cesarzowa wskazuje, że jest to dobry czas na zadbanie o siebie i swój wygląd, kosmetyki czy ubiór. Warto podjąć się nowych przedsięwzięć, które sprawią Ci radość i dadzą satysfakcję.

Karta Cesarzowej mówi o tym, aby zadbać o partnera / partnerkę.

Cesarzowa – czego nie robić?

Karta Cesarzowej wskazuje, aby robić tego, co nie sprawi nam więcej radości czy satysfakcji. Warto zatrzymać się i pomyśleć, czy na pewno jesteśmy szczęśliwi, nie należy udawać zbyt niezależnej osoby, jeśli potrzebujesz wsparcia, poczuć się kochanym i zaopiekowanym – nie ukrywaj tego.

Cesarzowa mówi również o tym, żeby nie starać się ujmować wszystkiego w ogólnie, sztywno przyjęte ramy.

Cesarzowa – symbolika karty

Cesarzowa nazywana jest inaczej Królową, Władczynią, Imperatorową, Gospodynią. Karta Cesarzowej przedstawia kobietę siedzącą na tronie, trzymającej berło, z koroną na głowie. Kobieta ubrana jest w bogato zdobioną szatę, lewa dłoń spoczywa na kolanie. Oprócz kobiety widzimy również las, rzekę oraz dojrzewające zboże.

Cesarzowa symbolizuje dostatek, radość z życia, płodność, witalność, kobiecość, piękno, obfitość, macierzyństwo. Zachęca do tworzenia oraz rozwoju.

Białe kwiatki na koronie mówią o czystości, niewinności oraz jasności myśli. Ich ilość (12) może wskazywać na liczbę miesięcy czy znaków zodiaku, przestawiają one powtarzalność życia oraz cykliczność.

Berło w kolorze żółtym symbolizuje kreatywność oraz inteligencję, którymi Cesarzowa kieruje się przy podejmowaniu decyzji. Szata w granaty mówi o płodności.

Dojrzewające zboże symbolizuje płodność, naturę, dobrobyt oraz bogactwo. Widoczny na karcie las mówi o tym, że na świecie jest miejsce dla wszystkich form życia. Lipa to symbol ochrony, cedry zaś wskazują na przemijalność życia i wytrwałość. Rzeka symbolizuje obfitość przyrody oraz cykliczność życia.

Cesarzowa korzysta zarówno ze swojego rozsądku, jak i głosu serca.

Potrzebujesz czytania prywatnego? Sprawdź zakładkę: