Tarot Baran Czerwiec 2023

Tarot Baran Czerwiec 2023

Twoja energia ogólna na ten miesiąc – 5 Buław

W tym miesiącu możesz być w dość bojowym nastroju. Czerwiec może być dla Ciebie czasem rywalizacji, współzawodnictwa, konkurowania o coś, aczkolwiek będzie to dla Ciebie również okazja do rozwoju osobistego. Karta 5 Buław, dla niektórych, będzie mówiła o konieczności podjęcia współpracy z innymi, aby móc osiągnąć jakiś wspólny cel.

Czerwiec może być dla Ciebie dość burzliwy. 5 Buław może wskazywać na czas napięć w stosunkach międzyludzkich. Być może będzie należało o swoje zawalczyć, a w związku z tym pojawią się trudniejsze rozmowy, dyskusje, kłótnie.

Jako osoba możesz większą wolą walki, wiarą w siebie, momentami możesz być porywczy. Warto byłoby przede wszystkim grać fair, postępować według zasad / reguł, nie uciekając się do oszustw czy nieczystych zagrań.

W tym miesiącu mogą pojawić się mogą pojawić się również nowe wyzwania, aczkolwiek wykażesz się śmiałością oraz aktywnością w działaniu. Masz szansę pokonać ewentualne trudności czy przeszkody, które mogłyby pojawić się na Twojej drodze w tym miesiącu.

Praca i finanse – 4 Buław

W tym miesiącu możesz zostać doceniony za wcześniejszą pracę i wysiłki. Może to być dla Ciebie czas zbierania owoców swojej pracy. Możesz czuć radość i satysfakcję z wykonywanej pracy oraz swojej sytuacji zawodowej. Być może wykażesz się umiejętnością pracy w grupie lub osiągniesz jakiś sukces dzięki współpracy z innymi. W tym miesiącu mogą mieć miejsce jakieś spotkania towarzyskie z ludźmi z pracy czy jakaś impreza służbowa.

Dla niektórych, karta 4 Buław będzie mówiła o udanej inwestycji związanej z rodziną czy domem (np. zakupem nieruchomości czy działki, urządzaniem domu).

4 Buław mogłaby wskazywać również u niektórych na zakładanie firmy czy spółki. Ogólnie powinien to być dobry czas w kontekście finansowym.

Miłość, uczucia – Moc

Karta Siły wskazuje na miłość namiętną, pasję, przejęcie inicjatywy w miłości, okazywanie uczuć, ale i akceptację swojego ciała, przejęciu inicjatywy w miłości, okazywaniu uczuć. Siła wskazuje na silną emocjonalną więź, która łączy partnerów, wzajemne wspieranie się, ale i radość życia dzieloną z drugą osobą.

Jeśli do tej pory związek przeżywał kryzys – warto działać odważnie w celu jego naprawy oraz rozwiania kwestii spornych. Warto być otwartym, delikatnym i łagodnym, cięty język czy złośliwości nie pomogą na dłuższą metę. Związek może czekać nagłe ożywienie, nie warto kryć się ze swoimi uczuciami, zaś swobodnie okazywać je partnerowi.

Single powinny aktualnie bardziej zwrócić uwagę na siłę wewnętrzną, silny, charakter czy pogodę ducha, niż na wygląd zewnętrzny, gdyż pomoże to przyciągnąć odpowiednią osobę.

Otoczenie / co przychodzi z zewnątrz? – Rycerz Kielichów

W tym miesiącu istotną rolę może odegrać u Ciebie mężczyzna z trygonu wody (Rak, Skorpion lub Ryby). Być może osoba ta wyjdzie do Ciebie z jakąś propozycją, ofertą, wiadomością lub zaproszeniem na miłe spotkanie.

Z otoczenia możesz odczuwać atmosferę miłości czy po prostu przyjacielskiego wsparcia, szczególnie od rodziny, osób Ci bliskich. Dla niektórych karta będzie mówiła o spotkaniu miłej i czarującej osoby.

Karta mogłaby może wskazywać również na krótszą podróż.

Rada – Rycerz Monet

Istotna w tym miesiącu będzie wytrwałość, cierpliwość, pracowitość i systematyczność. Warto byłoby zadbać o dokładność w działaniu, zadziałaj powoli, na spokojnie, unikając pośpiechu. Staraj się nie wchodzić niepotrzebnie w dyskusje, kłótnie, spory (o czym mówi karta 5 Buław).

Nie przyspieszaj w tym miesiącu niczego na siłę, nie narzucaj sobie zbyt szybkiego tempa. Mierz również siły na zamiary.

Potrzebujesz czytania prywatnego? Sprawdź zakładkę: