Tarot Lew Styczeń 2022

Tarot Lew Styczeń 2022

Energia z jaką wchodzisz w ten miesiąc 8 Kielichów

W tym miesiącu możesz opuścić stabilną sytuację, która ma miejsce w Twoim otoczeniu, jednak możliwe, że zdecydujesz się na odejście od tego, co po prostu już Ci nie służy. Być może zdecydujesz się odejść od kogoś lub czegoś. Możesz mieć w tym miesiącu chęć opuszczenia miejsca, w którym po prostu źle się czujesz.

Przy karcie 8 Kielichów może pojawić się u Ciebie odcięcie od pewnych spraw, schematów, poglądów czy układów. Możesz podążać za głosem serca, nie zważając na opinię ze strony otoczenia. Prawdopodobnie będziesz działać według własnych odczuć, może po prostu będziesz chciał robić to, co Tobie sprawia radość. Jednocześnie z Twojego otoczenia możesz czuć brak zrozumienia, miłości czy porozumienia.

8 Kielichów może wskazywać na chęć zmiany kierunku działania czy zmiany punktu widzenia. Możliwe, że zechcesz porzucić ścieżkę, którą do tej pory podążałeś. Być może staniesz przed jakąś ważną, życiową zmianą. Możesz odczuwać chęć zerwania ze starymi schematami działania, postępowania czy myślenia.

Praca i finanse – 7 Denarów

W obszarze zawodowym być może czeka Cię jakaś przerwa, odpoczynek. Dla niektórych karta 7 Denarów może mówić o zrobieniu sobie urlopu. Możliwe, że niektórzy z Was będą na coś czekać, być może na efekt swoich wcześniejszych działań. Być może wszystko co mogłeś – już zrobiłeś, a teraz pozostaje już jedynie cierpliwie czekać oraz pielęgnować sprawę, na której Ci zależy.

Przy karcie 7 Denarów możesz zacząć zauważać pierwsze efekty swojego wysiłku i działań, jednocześnie nadal konsekwentnie dążyć do wyznaczonego celu.

7 Denarów dla niektórych może wskazywać na konieczność zastanowienia się nad swoimi działaniami oraz dostępnymi możliwościami. Możliwe, że czekasz na odpowiedni moment, aby podjąć działania.

W obszarze finansowym – możesz być zadowolony z posiadanych zasobów oraz radość z tego, co już posiadasz.

Miłość, uczucia – Siła

Jeśli jesteś w związku – w relacji może pojawić się ożywienie uczuć, warto, żebyś pokazywał swoje zaangażowanie i uczucia drugiej połówce. Jeśli wcześniej niezbyt dobrze układało się między Wami – warto podjąć działania mające na celu jego naprawy. Bądź bardziej łagodny i mniej nerwowy. Karta Siła może wskazywać, że być może będziesz musiał wykazać się wobec innych zrozumieniem, spokojem, poświęceniem oraz miłością.

Single powinny zadbać bardziej o swoją wewnętrzną siłę, charakter oraz pogodę ducha – możliwe, że te aspekty będą w tym czasie bardziej przyciągać płeć przeciwną, niż kwestia wyglądu fizycznego.

Energia z zewnątrz – Diabeł

Być może w tym miesiącu będziesz doświadczać z zewnątrz pewnych pokus, którym ciężko będzie Ci się oprzeć. Ktoś w Twoim otoczeniu może wywierać na Ciebie toksyczny wpływ, może chcieć Tobą manipulować lub Cię wykorzystać. Uważaj w tym miesiącu na fałszywych przyjaciół. Diabeł może wskazywać również na potrzebę wyswobodzenia się spod czyjegoś złego wpływu, być może jakąś znajomość będzie należało zakończyć i odejść (o czym mówiła już karta 8 Kielichów).

Ogólnie uważaj w tym miesiącu na kradzieże, włamania, kłamstwa, fałszywość ze strony innych osób i oszustwa. Bądź w tym miesiącu szczególnie ostrożny. Warto również zwrócić szczególną uwagę na wszelkie uzależnienia i nałogi.

Co niespodziewanego może się wydarzyć – Umiarkowanie

W tym miesiącu mogą mieć miejsce jakieś negocjacje lub rozejm. Być może pójdziesz kimś na kompromis – dzięki swojemu opanowaniu, dyplomacji i takcie. Możliwe, że wyjaśnią się jakieś zawiłe sprawy (możliwe, że w obszarze uczuciowym, dzięki opanowaniu na które wskazywała karta Siły). Jeśli wcześniej miała miejsce sprzeczka, niedomówienia czy kłótnia – w tym miesiącu będzie łatwiej o pojednanie.

W Styczniu możesz zacząć tworzyć coś nowego, niepowtarzalnego oraz znaleźć sobie jakieś nowe, twórcze zajęcie, ale i codzienne czynności mogą przynieść Ci więcej radości i zadowolenia niż zazwyczaj.

Ostrzeżenie, na co uważać – 10 Mieczy

Jeśli w tym miesiącu pojawią się jakieś niezbyt dobre sytuacje czy wydarzenia – uważaj, aby nie tracić wiary w siebie oraz w swoje możliwości. Przede wszystkim nie poddawaj się. To, że pojawiają się w życiu gorsze chwile, nie znaczy, że zawsze tak będzie. Jeśli jest źle, tak jak przy 10 Mieczy – gorzej już nie będzie, możesz odbić się już do góry. Pamiętaj, że takie niezbyt pozytywne wydarzenia pozwalają na rozwój i stanie się silniejszym.

Rada – Koło Fortuny

Nie trzymaj się na siłę starych przekonań czy poglądów. Warto, abyś otworzył się na to, co nowe. Być może pewne kwestie warto żebyś sobie przemyślał, przeanalizował oraz popatrzył na wszystko z nieco innej perspektywy.

Jeśli pojawią się jakieś zmiany z zewnątrz – nie stawiaj im oporu, zaakceptuj je oraz potraktuj jako część swojego życia. Choć nie masz wpływu na zachowanie innych osób czy pojawiających się zdarzeń, to możesz wziąć odpowiedzialność za siebie oraz się zmienić. Możesz podjąć odpowiednie decyzje, zmienić swoje reakcje czy nastawienie – na to masz wpływ.

Energia z jaką kończysz ten miesiąc 5 Denarów

Na koniec miesiąca możesz zacząć odczuwać jakiś brak – czy to finansowy czy w postaci braku miłości, ciepła, czyjegoś zainteresowania czy choćby po prostu brak czasu. Przy karcie 5 Denarów nie wszystko może układać się według Twoich planów / myśli, przez co możesz odczuwać zachwianie poczucie bezpieczeństwa. Być może będziesz odczuwać niepokój, brak pewności siebie czy poczucie niesprawiedliwości.

5 Denarów może wskazywać na nagłe, nieprzewidziane wydatki, trudniejszy okres czasu, wywołujący pogorszenie stanu emocjonalnego. 5 Monet mówi o stracie, jakimś kryzysie finansowym czy niekiedy biedzie.

Być może, na koniec Stycznia, zaczniesz martwić się o swoją przyszłość – szczególnie w kontekście finansowym.