Tarot Rak Styczeń 2022

Tarot Rak Styczeń 2022

Energia z jaką wchodzisz w ten miesiąc Cesarz

W Styczniu możesz odczuwać stabilizację, harmonię i poczucie bezpieczeństwa. Większe znaczenie może mieć dla Ciebie odpowiedzialność, konsekwencja w działaniu, ład i solidne fundamenty. Możliwe, że w tym miesiącu weźmiesz się za porządkowanie swojej przestrzeni życiowej. Ważne mogą być dla Ciebie zasady, reguły, konsekwencja, ale i wywiązywanie się z obietnic oraz obowiązków.

Cesarz może wskazywać, że w Styczniu będziesz nieco bardziej powściągliwy pod względem emocjonalnym. Być może będziesz dla innych swego rodzaju autorytetem, ale i będziesz cieszyć się szacunkiem innych ludzi, ugruntowując swoją pozycję.

Karta Cesarza może wskazywać na osobę dojrzałą, odpowiedzialną, która jest pewnego rodzaju przywódcą – np. głową rodziny czy szefem. Możliwe, że w tym miesiącu istotną rolę odegra u Ciebie jakiś mężczyzna – być może Twój ojciec, mąż, szef, dziadek, brat lub po prostu przyjaciel.

Praca i finanse – Słońce

W obszarze zawodowym możliwe, że niektórzy z Was zmienią pracę i rozpoczną nowy etap w karierze. W miejscu pracy możliwy jest awans, podwyżka, premia, nagroda za wcześniejszy wysiłek, zakończenie istotnego przedsięwzięcia czy pochwała ze strony przełożonego.

Przy karcie Słońca – to dobry czas na rozpoczęcie nowej pracy czy na otworzenie działalności gospodarczej. Możliwe, że nawiążesz obiecujące znajomości i kontakty zawodowe.

W kwestii finansów Słonce może wskazywać na dobre dochody pomnożenie majątku, ogólnie wzrost materialny.

Miłość, uczucia – Głupiec

W związku Głupiec może wskazywać na dzielenie pasji i zainteresowań, wspólne spędzanie czasu, ale i dla niektórych ciążę czy pojawienie się dziecka, które może przyczynić się do umocnienia związku. W tym miesiącu związek może rozkwitnąć. Jeśli wcześniej miały miejsce jakieś kłótnia czy nieporozumienia – teraz może dojść do pojednania, pogodzenia się, wybaczenia ale i rozpoczęcia wszystkiego od nowa, dając sobie nową szansę. Warto w Styczniu poszukać tej radości i spontaniczności z początków relacji.

Dla Singli karta Głupca mówić o pojawieniu się nowego uczucia, flircie, romansie, miłości od pierwszego wejrzenia, ale i wejścia w nowy związek.

Energia z zewnątrz – Król Denarów

W Styczniu Twoja sytuacja (szczególnie finansowa) może ulec poprawie. Król Denarów może wskazywać na wzrost materialny, wzrost dochodów (o czym mówiła już karta Słońca), ale i na taką stabilizację emocjonalną i na polu rodzinnym.

Karta Króla Denarów może mówić o otrzymaniu finansowego wsparcia od osoby posiadającej większe zasoby. Masz szansę na powodzenie w kwestiach materialnych oraz zawodowych – dzięki zdroworozsądkowemu podjęciu oraz swojej ciężkiej pracy. Możliwe, że zaczniesz już zauważać efekty swojego zaangażowania i wysiłku.

W tym miesiącu pewne, istotne dla Ciebie sprawy mogą się zakończyć z powodzeniem.

Co niespodziewanego może się wydarzyć – Sąd Ostateczny

W tym miesiącu mogą pojawić się u Ciebie niespodziewane, dość znaczące zmiany. Możliwe, że będziesz rozliczać się z przeszłością lub otrzymasz sprawiedliwą zapłatę za swoje wcześniejsze działania bądź ich brak. Może powrócić do Ciebie jakaś sprawa z przeszłości, z którą będziesz musiał zmierzyć się jeszcze raz. Masz również szansę uwolnić się z jakieś trudnej bądź niejasnej dla Ciebie sytuacji. Możliwe, że odzyskasz kontakt z kimś z przeszłości.

Przy karcie Sądu Ostatecznego możesz poczuć pewnego rodzaju przebudzenie / odrodzenie się bądź ulegniesz wewnętrznej transformacji. Ten czas może okazać się dla Ciebie takim zwrotnym momentem w życiu.

W Styczniu możesz również zostać postawiony przed zupełnie nowymi sytuacjami czy doświadczeniami.

Ostrzeżenie, na co uważać – As Mieczy

Uważaj w rym miesiącu na ewentualne niejasności, niedomówienia, fałsz, kłamstwa czy wręcz manipulacje ze strony innych osób. Stawaj po swojej stronie i naucz się bronić własnego zdania i poglądów.

Staraj się patrzeć obiektywnie na swoje relacje z innymi ludźmi, aby nie patrzeć na swoje otoczenie zbytnio iluzorycznie. Patrz obiektywnie i zdroworozsądkowo (o czym mówiła już karta Cesarza) na swoją aktualną sytuację. Warto upewnić się czy w swoim otoczeniu nie potrzebujesz wprowadzić ładu i porządku.

Rada – 10 Kielichów

Warto, żebyś w tym miesiącu skupił się na utrzymywaniu dobrych relacji z bliskimi. Spróbuj popatrzeć realnie i rzeczowo na aktualne stosunki z bliskimi Ci osobami. Być może na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku, natomiast w rzeczywistości może być nieco inaczej. Możliwe, że patrzysz w tej kwestii nieco iluzorycznie na otaczającą Cię rzeczywistość.

Staraj się jednak nie być nadopiekuńczy wobec bliskich i nie stawiaj im zbyt wysokich wymagań.

Energia z jaką kończysz ten miesiąc 7 Kielichów

Na koniec miesiąca możesz mieć kilka opcji do wyboru, być może staniesz przed koniecznością dokonania wyboru oraz podjęcia jakiejś decyzji, co może powodować problem i zamieszanie. Możesz czuć się nieco zmęczony, być może będziesz miał wiele spraw na głowie i będziesz miał problem z postawieniem na jeden, konkretny kierunek.

Możliwe, że na niektóre sprawy będziesz patrzeć przez pryzmat iluzji, zatracając nieco zdroworozsądkowe i obiektywne spojrzenie na otaczającą Cię rzeczywistość. Być może w ciągu miesiąca spotka Cię wiele dobrego, przez co zaczniesz bardziej bujać w obłokach, niż twardo stąpać po ziemi (jak na początku miesiąca przy karcie Cesarza).